O nas

O nas

Kochamy to co robimy, z kim to robimy i dla kogo to robimy

office image

 

„Namiętni perfekcjoniści”. To słowa, które wielu naszych partnerów, pracowników, licencjodawców, dystrybutorów i klientów używa do opisania nas jako Eaglemoss, inni mogą powiedzieć „zbyt obsesyjni” lub „twórczo zaangażowani”, najbardziej poświęceni produktowi końcowemu. Wszystkie te dobre słowa sprawiają, że z jeszcze większym zaangażowaniem dążymy do perfekcyjnego wyglądu naszych produktów.  

 

W Eaglemoss wierzymy, że jeśli coś nie pobudza twojej pasji, to prawdopodobnie nie jest to coś, na czym warto się skupiać. Takie podejście do biznesu napędza wszystko, co robimy w badaniach, tworzeniu i promowaniu produktów na każdym rynku, na którym jesteśmy obecni. Ściśle współpracujemy z naszymi licencjodawcami i partnerami na każdym etapie dostarczania produktów, aby nasi konsumenci byli z nas dumni.

products

W Eaglemoss robimy rzeczy, które ludzie kochają. 

Aby być bardziej precyzyjnym, tworzymy produkty odzwierciedlające rzeczy, które ludzie kochają. Jeśli statek kosmiczny z trzeciego sezonu Star Trek jest czymś, co ogłasza światu twoją miłość do wszystkich rzeczy „Trek”, zrobimy to. Jeśli figurka Wonder Woman gotowa do walki zainspiruje Cię do podjęcia codziennych wyzwań życia, zrobimy to. Jeśli zestaw pomagający upiec ciasto z ulubionymi postaciami Disneya prawi, że urodziny twojego dziecka będą wyjątkowe, zrobimy to.

Logos

Współpracujemy z wieloma wiodącymi firmami rozrywkowymi, takimi jak Warner Bros, Disney, CBS, EON Productions, BBC, HBO, WWE, AMC, Universal Studios i nie tylko. Inwestujemy również w rozwój naszych własnych kreatywnych marek, takich jak Bake Box, Ściegi i wzory, Smakowite Wypieki, Copernicus, 3D Create & Print i wiele innych. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby tak szerokiego grona fanów i entuzjastów, jak to możliwe.

Discovery Ships Sketches

Aby mieć pewność, że to, co robimy, jest naprawdę tym, czego ludzie chcą, Eaglemoss angażuje się w szczegółowe badania ilościowe i jakościowe. Nasze zespoły zazwyczaj spędzają 18 miesięcy na opracowywaniu i testowaniu nowej koncepcji przed uruchomieniem oraz wspierają jej zintegrowaną kampanią marketingową w celu zapewnienia wysokiej widoczności marki i zachęcania do działania.

Nasza filozofia

Pasja

Pasja

Czy to kultowa figurka ulubionego superbohatera, czy nowy sposób na stworzenie z pieczenia rodzinnej zabawy, nasze produkty i kolekcje łączą ludzi z tym, co kochają. Uwielbiamy to robić!

Jakość

Jakość

Jeśli znajdzie się coś wartego uwagi, to trzeba stworzyć to wyłącznie z najlepszych materiałów. Jest to jakość i wartość, którą możesz zobaczyć, poczuć i z dumą zaprezentować.

Unikatowość

Unikatowość

Niezależnie od tego, czy chodzi o kolekcjonowanie wyjątkowych rzeczy, wielkość naszych kolekcji (ponad 100 statków kosmicznych Star Trek!) lub nowe pomysły, które wprowadzamy na rynek, Eaglemoss nie osiada na laurach tworząc kolejne rzeczy, których nie dostaniesz nigdzie indziej.

Różnorodność

Różnorodność

Od science fiction po superbohaterów, od majsterkowania po domowe wypieki, Eaglemoss oferuje najszerszą gamę przedmiotów kolekcjonerskich dostępnych dla fanów, rodzin i dzieci. 

Kreatywność

Kreatywność

Oprócz kreatywnego rzemiosła widocznego we wszystkim, co produkujemy, firma Eaglemoss oferuje również innowacyjne sposoby nabywania i budowania naszych kolekcji - poprzez subskrypcję, sklepy internetowe lub w ulubionych sklepach specjalistycznych.

Zabawa

Zabawa

Wasze zadowolenie to dla nas ogromna frajda!