Electric Train

Electric Train
Electric Train

LOKOMOTYWA M62 ORAZ PANEL STERUJĄCY PONOWNIE DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

Electric Train

 

Realistyczny model lokomotywy M62
Masa 330g Reflektory po obu stronach lokomotywy

Panel Sterujący
Panel sterujący lokomotywą podający stałe napięcie 14V
Controller Input / Adaptor Output: DC 14V / 850 mA

Electric train

OFERTA SPECJALNA!

Odkryj nowe elementy do użycia na makiecie!

Komplet dodatkowych elementów do Twojej makiety – nowe budynki, dekoracje i dodatkowy wagon!

Z przyjemnością informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie w naszym sklepie internetowym pojawiła się oferta specjalna – już teraz macie Państwo szanse na zdobycie zestawu dodatkowych 16 numerów kolekcji wraz z instrukcjami montażu!

LOKOMOTYWA M62 ORAZ PANEL STERUJĄCY PONOWNIE DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

Otrzymane elementy kolekcji pozwolą Ci zbudować unikalny, działający model kolejki ze składem pasażerskim i towarowym, figurkami ludzi, zwierząt, budynkami, drzewami i samochodami.

 

Electric Train

SPROSTOWANIE - DOT. NR 69 I 70

W czasopiśmie znajdziesz szczegółowe informacje o historycznych i współczesnych lokomotywach, ich konstruktorach oraz o najsłynniejszych dworcach świata. Szczegółowe instrukcje pomogą ci zbudować model kolejki o jakiej zawsze marzyłeś.
ILE KOSZTUJE JEDEN NUMER MAGAZYNU "KOLEJKA ELEKTRYCZNA"?

Numer pierwszy: 4.90 zł (cena promocyjna), numer drugi: 14.99 zł (cena promocyjna), numer trzeci oraz kolejne – 26.99 zł (cena regularna)q: z jaką częstotliwością pojawiają się kolejne numery?

Z JAKĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ POJAWIAJĄ SIĘ KOLEJNE NUMERY?

Drugi numer pojawi się dwa tygodnie po pierwszym, później czasopismo będzie wychodzić co tydzień. Kolekcja składa się ze 100 numerów.

Zobacz wszystko
KIEDY POJAWI SIĘ PIERWSZY NUMER?

Pierwszy numer pojawi się w sprzedaży 15 lutego

GDZIE MOŻNA NABYĆ KOLEKCJĘ?

Czasopismo można kupić w kioskach. Jeżeli nie widać go na wystawie, spytaj sprzedawcy.

POMOCY! NIE MOGĘ ZNALEŹĆ KOLEKCJI W KIOSKU!

Możesz poprosić o odkładanie dla ciebie co dwa tygodnie kolejnego tomu naszej serii w swoim punkcie sprzedaży. Jeżeli brakuje ci archiwalnych wydań naszej serii skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nie zapomnij, że możesz także zamówić prenumeratę z dostawą do domu!

ILE WAGONÓW ZNAJDZIE SIĘ W KOLEKCJI?

W kolekcji znajdzie się 5 wagonów: 3 pasażerskie, 1 ze zbiornikiem oleju oraz 1 wagon węglowy.

CZY LOKOMOTYWA STEROWANA JEST CYFROWO, CZY ANALOGOWO?

Model lokomotywy dostępny w kolekcji sterowany jest analogowo.

CZY LOKOMOTYWA PORUSZA SIĘ DO PRZODU I DO TYŁU?

Tak, lokomotywa porusza się w obu kierunkach.

JAKIE SĄ WYMIARY LOKOMOTYWY?

Wymiary lokomotywy to: 220mm długości, 35mm szerokości oraz 53mm wysokości.

CZY MAKIETA ZASILANA JEST ELEKTRYCZNIE?

Tak, w kolekcji znajdzie się przełącznik, który umożliwi zapalanie lamp. Panel sterowania oraz lokomotywa dostępne są w prenumeracie premium lub naszym sklepie internetowym.

JEŻELI W TRAKCIE TRWANIA KOLEKCJI ZREZYGNUJĘ Z PRENUMERATY PREMIUM, CZY ZOSTANĄ ZWRÓCONE MI PONIESIONE KOSZTA ZWIĄZANE Z WYBOREM PRENUMERATY PREMIUM?

Nie, w przypadku rezygnacji z serii kwota nie zostaje oddana.

JESTEM PRENUMERATOREM PRENUMERATY STANDARDOWEJ. W TRAKCIE TRWANIA KOLEKCJI CHCIAŁBYM ZMIENIĆ PRENUMERATĘ NA PREMIUM? JAK MOGĘ TEGO DOKONAĆ?

Wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu dokonania zmiany oraz jednorazowo opłacić bieżące koszty prenumeraty Premium, tj. 3,00 zł za numer (począwszy od numeru 3). Oznacza to, że np. jeśli ostatni otrzymany przez Ciebie numer w prenumeracie to nr 15, to aby móc korzystać z zalet prenumeraty Premium musisz jednorazowo zapłacić po 3,00 zł za numery 3-15. Ten koszt zostanie dopisany do kolejnego rachunku. Zmiany można dokonywać do 20 numeru serii.

Podobna sytuacja dotyczy zamówienia prenumeraty premium od numerów dalszych niż numer 3. W przypadku chęci zamówienia prenumeraty Premium od nr 4 i kolejnych wraz z pierwszą przesyłką otrzymasz rachunek powiększony o zaległą kwotę dla oferty Premium, tj. w przypadku zamówienia prenumeraty Premium np. od numeru 6 koszt pierwszej przesyłki będzie powiększony o 9 zł (po 3,00 zł za numery 3-5). Zmiany można dokonywać do 20 numeru serii.

Hide

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta:

tel: (42) 686 03 15

e-mail: [email protected]