Disney Przyjaciele na Safari

Ważna informacja

Drodzy Czytelnicy,

w związku z wyczerpaniem zapasów, możliwość zamawiania kolekcji Disney "Przyjaciele na Safari" została wstrzymana. Jednocześnie informujemy, że dotychczas zamówione prenumeraty, będą realizowane zgodnie z planem.

Z poważaniem,
zespół Eaglemoss

Twoje wyjątkowe prezenty!

2 trwałe pudełka na książeczki

2 trwałe pudełka na książeczki

Przechowuj książki w specjalnym pudełku, które będzie fantastycznie wyglądało na półce Twojego dziecka!Otrzymasz je wraz z 2-gą i 9-tą przesyłką.

Mata do zabawy z pcv

Mata do zabawy z pcv

Wspaniała mata, aby Twoje dziecko mogło się na niej bawić swoimi figurkami Disney'a. Otrzymasz ją wraz z 4-tą przesyłką.

Plecak

Plecak

Fantastyczny plecak, dzięki któremu Twoje dziecko będzie mogło zabierać ze sobą wszędzie swoją kolekcję figurek. Otrzymasz go wraz z 6-tą przesyłką.

Duże pudło na figurki

Duże pudło na figurki

Wielkie pudło w którym Twoje dziecko będzie przechowywało swój skarb – kolekcję figurek Disney Przyjaciele na Safari. Otrzymasz je wraz z 10-tą przesyłką.

Ambona

PRENUMERATA PREMIUM!

Odbierz niesamowity prezent – AMBONĘ parku Safari!

Jako prenumerator, masz wyjątkową możliwość skorzystania z oferty Premium. Za dopłatą 4 zł za numer, w przesyłkach 6, 11 i 16, otrzymasz części do fantastycznej ambony parku Safari! Twoje dziecko wykorzysta ją podczas zabawy swoimi zwierzątkami i strażnikami safari Disney'a! Po przejściu na stronę zamówienia – zaznacz ofertę Premium.

W kolekcji:

Myszka Miki i Milo
1
Myszka Miki i Milo
1

Numer 1

Myszka Miki i Milo

X Close
Kaczor Donald i słoń Edward
2
Kaczor Donald i słoń Edward
2

Numer 2

Kaczor Donald i słoń Edward

X Close
Myszka Minnie i lwica Tessa
3
Myszka Minnie i lwica Tessa
3

Numer 3

Myszka Minnie i lwica Tessa

X Close
Zebry: Zara i Zaca
4
Zebry: Zara i Zaca
4

Numer 4

Zebry: Zara i Zaca

X Close
Hyzio i słonik Ollie
5
Hyzio i słonik Ollie
5

Numer 5

Hyzio i słonik Ollie

X Close

Obsługa Klienta

Jak możemy Ci pomóc? Możesz skontaktować się z nami poprzez telefon, email lub korespondencyjnie. Jeśli masz jakieś pytania bądź komentarze - skontaktuj się z nami!

Tel: (22) 888 4053
E-mail: [email protected] 

Disney Przyjaciele na Safari
 1. Zamówienia prenumeraty można dokonać: odsyłając wypełniony kupon, telefonicznie dzwoniąc na nr (22) 888 4053, drogą elektroniczną poprzez stronę www.eaglemoss.pl/disney-safari lub wysyłając e-mail na adres [email protected]

 2. Przy zamówieniu prenumeraty od Nr 1, w pierwszej przesyłce otrzymasz numery 1 i 2, których łączny koszt wyniesie 19,80 zł. W drugiej przesyłce otrzymasz numery: 3, 4, 5 oraz 6, a ich koszt wyniesie 80,70 zł w prenumeracie standardowej oraz 92,70 w prenumeracie premium, ponieważ w obu przypadkach jeden numer otrzymasz GRATIS! Będziesz miał 14 dni na płatność. Koszt dostawy ponosi wydawnictwo.

 3. Jeśli zdecydujesz się na kontynuację prenumeraty, to co miesiąc otrzymasz 4 kolejne tomy w cenie:


  107,60 zł za przesyłkę w opcji prenumeraty standardowej


  123,60zł za przesyłkę w opcji prenumeraty Premium.

 4. Wysyłki w obu rodzajach prenumerat - standardowej oraz Premium - będą realizowane co miesiąc, a przesyłka każdorazowo będzie zawierała 4 numery. Będziesz miał 14 dni na płatność.

 5. Wraz z drugą przesyłką otrzymasz dodatkowo prezent – PUDEŁKO NA KSIĄŻECZKI.

 6. Wraz z czwartą przesyłką otrzymasz prezent – MATĘ DO ZABAWY.

 7. Wraz z szóstą przesyłką otrzymasz prezent – PLECAK.

 8. Wraz z dziewiątą przesyłką otrzymasz prezent – PUDEŁKO NA KSIĄŻECZKI – na kolejne
  30 numerów.

 9. Wraz z dziesiątą przesyłką otrzymasz prezent – PUDŁO NA FIGURKI.

 10. Dodatkowo – jeśli zdecydujesz się na prenumeratę Premium, wraz z przesyłkami: 6, 11 i 16 - otrzymasz części do zbudowania wspaniałej Ambony.

 11. Zamówienie na prenumeratę nie zobowiązuje Cię do jej kontynuacji, w każdej chwili możesz z niej zrezygnować. Jeśli podejmiesz decyzję o rezygnacji z prenumeraty lub o jej wstrzymaniu, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta, tel.: (22) 888 4053, e-mail: [email protected]

 12. Termin realizacji pierwszej przesyłki wynosi 21 dni. Koszt dostawy przesyłek pokrywa Wydawnictwo.

 13. Podmiot odpowiedzialny: Eaglemoss Ltd., Beaumont House, Avonmore Road, Kensington Village, W14 8TS Londyn, Wielka Brytania, nr Vat: GB 242 5983 47, zarejestrowana
  w Urzędzie Gospodarczym Wielkiej Brytanii (Companies House) pod numerem 02226335.