Figurki The Walking Dead

The Walking Dead figurki
The Walking Dead figurki
Opis kolekcji The Walking Dead
Opis kolekcji The Walking Dead

W kolekcji:

Do każdej figurki dołączony jest magazyn w języku angielskim.

Kliknij w model, aby zobaczyć jejgo opis

Sasha Williams
1
Sasha Williams
1

Sasha Williams

Prosto z The Walking Dead długo wyczekiwana, zaciekła Sasha Williams, wraz ze swoim śmiercionośnym karabinem snajperskim wkracza do kolekcji Figurek The Walking Dead.

Ręcznie malowana figurka przedstawia Sashę z odcinka trzynastego, piątego sezonu - "Zapomnij", w którym zostaje pojmana. W rękach trzyma karabin snajperski, czujnie celując nim w swoich wrogów.

Figurkę otrzymasz wraz z czasopismem w języku angielskim, zawierającym szczegóły o Twojej ulubionej bohaterce.Świętuj swoją miłość do nieumarłych już dziś!

X Close
Water Walker
2
Water Walker
2

Water Walker

Ta figurka Water Walkera z odcinka "Nieznajomi" chce krwi i zmierza... w Twoim kierunku!

Twarz figurki pokazuje Walkera, prosto z odcinka sezonu 5 - "Nieznajomi". Półnagi i blady Walker, długo rozkładał się w wodzie, przez co prawie nic nie pozostało z jego mięśni i skóry. Dzięki ręcznemu malowaniu, figurka będzie prezentować się wyjątkowo realistycznie w Twojej kolekcji!

X Close
Ojciec Gabriel
3
Ojciec Gabriel
3

Ojciec Gabriel

Ojciec Gabriel, czyli człowiek, który jako jedyny przeżył w swoim małym, wiejskim kościele w stanie Georgia, dołącza do Kolekcji Figurek The Walking Dead.

Nękany poczuciem winy i wątpliwością w świat, który stał się piekłem, Gabriel zawsze walczy z przemocą, która jest potrzebna, by przetrwać. Twoja ręcznie malowana figurka Ojca Gabriela przedstawia go w charakterystycznej dla niego pozie, w trakcie modlitwy wraz z Biblią w ręku, czyli moralnym orężem wsparcia. Ojciec Gabriel nosi tutaj jeszcze koloratkę księdza, którą później decyduje się spalić podczas swojego kryzysu wiary.

Figurkę otrzymasz z czasopismem zawierającym wszystko, co musisz wiedzieć o każdym bohaterze. Będzie ono świetnym dopełnieniem Twojej kolekcji!

X Close
Michonne
4
Michonne
4

Michonne

Po utracie rodziny w trakcie apokalipsy Michonne musiała dostosować się do trudnych warunków albo się poddać. Dołączyła do grupy Ricka Grimsa i stała się jej cennym atutem.

Do figurki dołączony jest 12-stronicowy magazyn (wersja angielska).

X Close
Glenn Rhee
5
Glenn Rhee
5

Glenn Rhee

Glenn Rhee - bystry, lojalny, zaradny i szybki.

Twoja figurka Glenna to wspaniale wykonana replika postaci z serialu telewizyjnego The Walking Dead. Jest pokazany ubrany w strój bojowy, który nabywa, gdy grupa oczyszcza więzienie. Glenn niesie karabin szturmowy, który wskazuje na ziemię, kierując się w stronę Terminusa.

Czy możesz przetrwać bez niego? Żaden fan Walking Dead nie przeżyje bez tej figurki Glenna, która jest świetnym dodatkiem do Twojej kolekcji.

X Close
Carol Peletier
6
Carol Peletier
6

Carol Peletier

Przetrwaj lub umieraj! Z tą figurką Carol Peletier z kolekcji The Walking Dead może uda Ci się przeżyć, lub... umrzeć.

Poza figurki kolekcjonerskiej Carol Peletier z The Walking Deadwskazuje na to, że Carol w każdej chwili może podnieść karabin, by móc się obronić. W trakcie swojej wędrówki Carol staje się ekspertem od broni palnej - od rewolweru do karabinu szturmowego. Twoja figurka posiada również nóż myśliwski z uchwytem w osłonie na biodrze.

X Close
Rick Grimes
7
Rick Grimes
7

Rick Grimes

Ta pieczołowicie wykonana figurka Ricka Grimesa została odlana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana. Twoja figurka przedstawia bohatera Ricka trzymającego broń na wyciągnięcie ręki, z lufą skierowaną lekko w dół i ubranego tak, jak był przez większość trzeciego sezonu, kiedy grupa mieszkała w więzieniu.

Zawiera 12-stronicowy, ilustrowany przewodnik, w którym można poznać jego postać i kluczowe momenty, które go ukształtowały.

Dodaj go do swojej kolekcji figurek Walking Dead, jeśli chcesz przeżyć.

X Close
Gubernator
8
Gubernator
8

Gubernator

Brian Blake, lepiej znany jako Philip Blake lub „Gubernator” - przebiegły, o zimnym sercu przywódca Woodbury, dołącza do The Walking Dead Collection.

Gubernator stracił wszystko: miasto, które zbudował; jego córka zmieniła się w Walkera; a jego oko zostało w rękach Michonne. Tęskni za zemstą na Ricku Grimesie i jego grupie ocalałych. Twoja ręcznie malowana figurka gubernatora jest przedstawiona z jego kultową opaską na oku i stoi uzbrojona w karabin szturmowy, którego używa podczas pierwszego ataku na więzienie. Stoi na znaku z Woodbury, miasta, nad którym przejął kontrolę po apokalipsie i rządzi jako dyktator.

Gubernator powstał z popiołów porażki, by stać się jeszcze bardziej niebezpiecznym wrogiem dla każdego lub czegokolwiek, co stanie mu na drodze.

X Close
Opakowanie kolekcjonerskie
Opakowanie kolekcjonerskie
nasze zobowiazanie
nasze zobowiazanie