Figurki Harry Potter

Harry Potter Wizarding World
Wizarding World

Wspaniałe figurki z filmu Harry Potter i Fantastyczne Zwierzęta

Przeżyj z nami jeszcze raz niezapomniane chwile ze wszystkich magicznych filmów czarodziejskiego świata, w tym z serii Harrego Pottera i Fantastyczne Zwierzęta.
Harry Potter Wizarding World rozne postaci

W kolekcji:

Każda z figurek wykonana jest z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana, aby uzyskać wspaniały efekt. Do każdej figurki dołączony jest magazyn w języku angielskim.

Kliknij w figurkę, aby zobaczyć jej opis

Profesor Dumbledore
1
Profesor Dumbledore
1

Profesor Dumbledore

Ta spektakularna kolekcjonerska figurka profesora Dumbledore'a przedstawia podobiznę Michaela Gambona jako Albusa Dumbledore'a i uchwyca dyrektora Hogwartu stojącego przy jego kultowej złotej świeczce. Dumbledore ma na sobie długi, purpurowy płaszcz i czapkę z podpisem.

Towarzyszący mu kolorowy, błyszczący przewodnik kolekcjonerski, przedstawiający postać profesora Dumbledore'a, jego kluczowe momenty i istotne fakty dotyczące czarodziejskiego świata J. K. Rowlinga. Nie przegap szansy na dodanie Albusa Dumbledore'a do swojej kolekcji Harry Potter!

X Close
Lord Voldemort
2
Lord Voldemort
2

Lord Voldemort

Czarny Pan ponownie powstanie! Koledzy Ślizgoni, Kolekcja Figurkek Czarodziejskiego Świata, ma zaszczyt zaprezentować zaprzysiężonego wroga Harrego Pottera - Lorda Voldemorta, jakiego możemy oglądać w Harrym Potterze i Insygniach Śmierci - Część 2. Ta pięknie wykonana, ręcznie pomalowana figurka Lorda Voldemorta przedstawia podobiznę Ralpha Fiennesa jako Mrocznego Lorda. Ciemne, jedwabiste szaty okrywają go jak druga, gadzia skóra. Sękata Starsza Różdżka, którą dzierży, jest imponującą bronią, która brała już udział w wielu bitwach.

W kolorowym przewodniku kolekcjonerskim, przyjrzymy się postaci Lorda Voldemorta, jego najważniejszym momentom i istotnym faktom na temat czarodziejskiego świata J. K. Rowlinga.

X Close
Dementor
3
Dementor
3

Dementor

Żywiący się cierpieniem i strachem Dementorzy posiadali umiejętność wessania życia i szczęścia swojej ofiary, a ich najbardziej przerażającym atakiem był Pocałunek Dementora, za pomocą którego mogli wyssać z czarodzieja jego duszę. Ta kolekcjonerska figurka przedstawia Dementora w skali 1:16 i niezwykle realistycznie oddaje szkielet i wirujące wokół niego postrzępione, zniszczone czarne szaty. Dementor przedstawiony jest w latającej pozie, gdy pochyla swoją osłoniętą twarz do przodu, aby wyssać duszę ofiary. Wykonuje właśnie budzący grozę Pocałunek Dementora…

Do figurki dołączony jest kolorowy magazyn kolekcjonerski, pełen ciekawych informacji o Dementorach i całym Magicznym Świecie J. K. Rowling.

Nie przegap swojej szansy i dodaj tę figurkę do swojej kolekcji. 

X Close
Newt Scamander figurka
4
Newt Scamander figurka
4

Newt Scamander

Przedstawiamy bohatera w nowej erze magii! Kolekcja Figurkek Czarodziejskiego Świata w części 4. przedstawia magizoologa Newta Scamandera granego przez Eddiego Redmayne w FANTASTYCZNYCH ZWIERZĘTACH I JAK JE ZNALEŹĆ. Ta figurka w skali 1:16 pokazuje Newta Scamandera otulonego w niebieski płaszcz i szalik w paski; Newt ściska swoją brązową skórzaną walizkę. Wewnątrz jest szereg niesamowitych stworzeń; niestety dla Newta wygląd zewnętrzny walizki przypomina skrzynkę należącą do No-Maj Jacoba Kowalskiego…

W towarzystwie kolorowego, błyszczącego przewodnika kolekcjonerskiego, pokazujemy kluczowe momenty postaci i istotne fakty na temat czarodziejskiego świata J. K. Rowlinga. Nie przegap swojej szansy, aby dodać figurkę Newta Scamandera do kolekcji Fantastyczne zwierzęta!

X Close
Ocammy Figurka
5
Ocammy Figurka
5

Occamy

Ten skomplikowany model pięknej Occamy jest starannie wykonany i pięknie pomalowany, ukazując magiczne stworzenie o żywych odcieniach niebieskiego i fioletu.

Figurce towarzyszy kolorowy przewodnik, który prezentuje kluczowe momenty z Occamy oraz są przepełnione wspaniałymi zdjęciami z Fantastycznych Zwierząt.

X Close
Porpentina Goldstein figurka
6
Porpentina Goldstein figurka
6

Porpentina Goldstein

Magiczna seria J.K.Rowlinga rozszerzyła się poza Hogwart i teraz przenosi się do Kolekcji Figurkek Czarodziejskiego Świata. Rozpocznij nową przygodę z fantastyczną figurą Porpentiny Goldstein w skali 1:16 z filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

Ta fantastyczna, ręcznie malowana figurka Tiny Goldstein uchwyciła aktorkę Katherine Waterston jako Porpentinę w klasycznym trenczu, elegancko ubraną i starannie uczesaną, obserwującą wszystkich bardzo uważnie. Figurce towarzyszy kolorowy przewodnik, który prezentuje najważniejsze momenty Tiny.

X Close
Queen Goldstein figurka
7
Queen Goldstein figurka
7

Queenie Goldstein

Queenie Goldstein, siostra Porpentiny Goldstein, z figurką w skali 1:16 z filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to gwarancja dobrej zabawy! Ta wspaniała ręcznie malowana figurka przedstawia aktorkę Alison Sudol w stylowym różowym płaszczu żartobliwie trzymającą różdżkę. Queenie Goldstein często używa swojej magii do bardziej przyziemnych czynności, takich jak ubieranie się lub gotowanie przepysznych kolacji.

Figurce towarzyszy kolorowy, błyszczący przewodnik kolekcjonerski prezentujący najważniejsze momenty Queenie, migawkę z ekskluzywnych scen z Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć oraz niezapomnianą scenę Queenie tworzącej magiczne posiłki. Dodaj ją do swojej kolekcji Figurek Czarodziejskiego Świata.

X Close
Harry Potter figurka
8
Harry Potter figurka
8

Harry Potter

Jeśli twoje serce należy do Chłopca, który przeżył, ta urocza, ręcznie malowana figurka Harry'ego Pottera jest idealna dla Ciebie! Po fenomenalnym szóstym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, Harry Potter jest zdecydowany zrezygnować ze studiów, wytropić i zniszczyć horkruksy, które utrzymują Lorda Voldemorta przy życiu. Ta figurka Harry'ego Pottera jest oparta na podobieństwie Harry'ego w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2.

Figura przedstawia Harry'ego z wyrazem ponurej determinacji na twarzy. Jego podarte i brudne ubrania wskazują na jego niedawną koczowniczą egzystencję i bitwy, które przeżył. Figurce towarzyszy kolorowy błyszczący przewodnik kolekcjonerski prezentujący powrót Harry'ego, migawka ekskluzywnych scen z filmu oraz pamiętną scenę Harry'ego polującego na horkruks.

X Close
Fawkes figurka
9
Fawkes figurka
9

Fawkes

Fawkes ma wiele umiejętności, które okazały się niezbędne zarówno dla Albusa Dumbledore'a, jak i Harry'ego Pottera. Niesamowita odwaga i siła sprawiają, że Feniks jest zaciekłym wojownikiem. Ta ręcznie malowana figurka przedstawia Fawkera dumnie siedzących na jego pozłacanej grzędzie w biurze Dumbledore'a.

Tej figurce towarzyszy kolorowy, błyszczący przewodnik kolekcjonerski prezentujący najważniejsze momenty Fawkesa, migawkę ekskluzywnych scen z Harry'ego Pottera i komnaty tajemnic oraz niezapomniane sceny Fawkesa demonstrujące jego ogromną siłę, wynoszącego Harry'ego, Rona, Ginny i zhańbionego nauczyciela Gilderoy Lockhart z komnaty.

X Close
Ron Weasley figurka
10
Ron Weasley figurka
10

Ron Weasley

Ulubiony rudowłosy czarodziej Ron Weasley dołącza do swoich najlepszych przyjaciół, Harry'ego Pottera i Hermiony Granger w Kolekcji Figurek Czarodziejskiego Świata.

Ten fantastyczna figurka piegowatego, rudowłosego czarodzieja została starannie ręcznie pomalowana, odlana z żywicy metalicznej i przedstawia aktora Ruperta Grinta w filmie Harry Potter i Kamień filozoficzny. Ubrany w kompletny mundurek Gryffindoru, z rozpiętym górnym guzikiem oraz ze swoim szczurem na ramieniu. 

 

X Close
Hermiona Granger figurka
11
Hermiona Granger figurka
11

Hermiona Granger

Najlepsza uczennica Hogwartu, Hermiona Granger, dołącza do swoich najlepszych przyjaciół - Harrego Pottera i Rona Weasley'a w Kolekcji Figurek Czarodziejskiego Świata.

Ta urocza figurka Hermiony Granger została starannie ręcznie pomalowana i prezentuje aktorkę Emmę Watson w mundurku Gryffindoru, z filmu Harry Potter i Kamień filozoficzny. Jak zwykle ma w ręku swoje książki, które często wypożycza w bibliotece Hogwardu.

X Close
Swooping Evil figurka
12
Swooping Evil figurka
12

Swooping Evil

Czy kiedykolwiek spodziewałeś się, że motyl może być niebezpieczny? Poznaj Pikujące Licho, niebiesko-zieloną magiczną istotę, żywiącą się ludzkimi mózgami! Jeśli twój umysł potrzebuje przytulenia, wiesz do kogo się zwrócić...

Ta piękna figurka zainspirowana została filmem Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, malowana ręcznie, przedstawia Pikujące Licho rozkładające swoje oszałamiające, zielono-niebieskie skrzydła. Nie daj się jednak zwieść i nie podchodź za blisko, z czaszki tej bestii wystają niebezpieczne kły!

Do figurki dołączony jest kolorowy magazyn kolekcjonerski, przypominający kluczowe sceny, w których pojawia się Pikujące Licho oraz kilka dodatkowych scen z filmu Fantastyczne zwierzęta i jak jeznaleźć.

 

X Close
Albus Dumbledore figurka
13
Albus Dumbledore figurka
13

Albus Dumbledore

W filmie Fantastyczne zwierzęta poznajemy Albusa Dumbledore'a przeszło dekadę przed tym, gdy został dyrektorem Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart

Figurka Dumbledore'a przedstawia aktora Jude'a Law jako młodego Albusa, w dobrze skrojonym stroju, inspirowanym latami 20. XX wieku, w grubym tweedowym płaszczu i elegancko podwiniętych spodniach.

Do figurki dołączony jest kolorowy magazyn zawierający opisy kluczowych występów Jude'a Law w filmie Fantastyczne Zwierzęta oraz pamiętną scenę, gdy starszy Albus Dumbledor powraca do Hogwartu. 

X Close
Remus Lupin figurka
14
Remus Lupin figurka
14

Remus Lupin

Nowy nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią, profesor Remus Lupin, dołącza do grona nauczycielskiego Hogwartu, a także do Kolekcji Figurek Czarodziejskiego Świata! Lupin skrywa jednak przerażający sekret- jest wilkołakiem.

Figurka Wilkołaka Remusa Lupina przedstawia aktora Davida Thewlisa, w roli profesora Lupina,w filmie Harry Potter i Więzień Azkabanu, przeobrażającego się w przerażającego wilkołaka na długich, żylastych nogach, gotowego rzucić się za swoją ofiarą, z podniesionym ramieniem, aby wbić w nią swoje ostre pazury.

Do figurki dołączony jest kolorowy, 12-stronicowy magazyn, w którym znajdziesz pamiętne sceny przedstawiające Lupina w jego zwierzęcej formie, a także ekskluzywne sceny z filmu Harry Potter i Więzień Azkabanu. 

X Close
Bellatrix Lestrange figurka
15
Bellatrix Lestrange figurka
15

Bellatrix Lestrange

Bellatrix przysięgła wierność Lordowi Voldemortowi i gotowa jest spełnić każdego jego życzenie, co oznacza, że bez wahania skrzywdzi każdego członka Zakonu Feniksa. Figurka przedstawia Bellatrix ubraną w oszałamiający gorset, piękną, długą sukienkę i wysokie buty na obcasach. W dłoni trzyma różdżkę, przy pomocy której z chęcią spełni każde polecenie Voldemorta.

Do figurki dołączony jest 12-stronicowy magazyn, przedstawiający kluczowe momenty, w których pojawiła się Bellatrix, a także dodatkowe sceny z filmu Harry Potter i Zakon Feniksa.

X Close
Syriusz Black figurka
16
Syriusz Black figurka
16

Syriusz Black

Przedstawiamy ojca chrzestnego Harry'ego, Syriusza Blacka! Syriusz był bliskim przyjacielem biologicznego ojca Harry'ego, ponieważ w Hogwarcie obaj byli członkami Gryffindoru i bliskimi przyjaciółmi.

Syriusz spędził 12 lat w Azkabanie, skazano go jednak za przestępstwo, którego nie popełnił. Ta fantastyczna figurka przedstawia aktora Gary'ego Oldmana, w roli Syriusza Blacka w filmie Harry Potter i Zakon Feniksa. Przedstawia Syriusza ubranego elegancko, w trzyczęściowy garnitur ze złotymi detalami, z rękami schowanymi w kieszeniach, trzymającego różdżkę.

Do figurki dołączony jest kolorowy przewodnik kolekcjonerski, przedstawiający kluczowe momenty z życia Syriusza Blacka oraz dodatkowe sceny z filmu Harrry Potter i Zakon Feniksa.

X Close
Hipogryf Hardzodziob figurka
17
Hipogryf Hardzodziob figurka
17

Hipogryf Hardzodziob

Hardodziob to Hipogryf, niesamowite stworzenie z film Harry Potter i Więzień Azkabanu. 

Figurka wykonana jest z żywicy metalicznej i ręcznie malowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Hipogryf z dumą stoi na złotej podstawce, gotowy do tego, żebyś postawił go na swoim biurku czy półce. Model doskonale oddaje orle skrzydła, łeb oraz przednie nogi zwierzęcia, oraz końskie nogi i ogon, a także przeszywające, pomarańczowe oczy stworzenia.

Do figurki dołączony jest kolorowy magazyn kolekcjonerski, przedstawiający kluczowe momenty przyjaźni Harrego i Hardodzioba oraz wyjątkowe kadry z dodatkowych scen filmu Harry Potter i Więzień Azkabanu.

X Close
Gellert Grindelwald figurka
18
Gellert Grindelwald figurka
18

Gellert Grindelwald

Gellert Grindelwald zagraża rozejmowi między magicznym i niemagicznym światem. Mrocznemu czarodziejowi przyświecają tylko dwa cele- zdobywać nowych zwolenników swojej sprawy i schwytać Obscuriala.

Ta fantastyczna figurka wykonana została z niesamowitą dbałością w skali 1:16 i przedstawia Johnego Deppa jako Gellerta Grindelwalda z filmu Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Przedstawia jego oczy o różnych kolorach, srebrne włosy i rozłożone ręce. Ubrany jest w wojskowy płaszcz.

Do figurki dołączony jest kolorowy magazyn, zawierający kluczowe sceny z życia postaci i jego relacji z Albusem Dumbledorem oraz dodatkowe sceny z filmu, w tym pamiętną scenę niezwykłej ucieczki Grindelwalda z Ministerstwa. 

 

X Close
Theseus Scamander figurka
19
Theseus Scamander figurka
19

Theseus Scamander

Relacja Theseusa Scamandra i jego młodszego brata Newta była skomplikowana. Jednak pomimo dzielących ich różnic działali wspólnie, aby powstrzymać Grindelwalda w Mauzoleum Lestrange w Paryżu. Callum Turner doskonale odegrał posta Theseusa w filmie Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda.

Figurka przedstawia Theseusa w szarym, flanelowym garniturze i szaliku w paski. Stoi pewnie z różdżką w dłoni. Jego długi płaszcz wiruje wokół niego, kiedy rusza do działania.

Do figurki dołączony jest kolorowy magazyn zawierający informacje o życiu Theseusa Scamandra, jego skomplikowanej relacji z młodszym bratem i wiele ciekawych faktów, prosto z Magicznego Świata J. K. Rowling.

X Close
Szalonooki Moody figurka
20
Szalonooki Moody figurka
20

Szalonooki Moody

Oddajcie hołd najbardziej znakomitemu Aurorowi wszech czasów i nauczycielowi Obrony Przed Czarną Magią- Alastorowi Moodiemu. Szalonooki był kluczowym członkiem Zakonu Feniksa, aż do samego końca; zmarł tragicznie, chroniąc Harrego Pottera przed Śmierciożercami.

Z czasów, gdy był Aurorem pozostało mu mnóstwo blizn, stracił również lewą nogę i lewe oko. Pomimo tego, widzi więcej, niż przeciętny człowiek! Jego magiczne oko, przymocowane do czaszki przy pomocy paska, może obracać się o 360 stopni i pozwala mu widzieć przez tył głowy. Magiczne oko porusza się niezależnie od normalnego i to jemu Auror zawdzięcza pseudonim 'Szalonooki'.

Ta fantastyczna, wykonana z żywicy metalicznej figurka Szalonookiego przedstawia aktora Brendana Gleesona, ubranego w ciężki, brązowy płaszcz, z rękami opartymi o drewniany kij. W rzeczywistości, jest to potężna broń przy pomocy której rzuca czary i sprawia, że ​​pojawiają się magiczne budynki lub odsyła swoich wrogów.

Do figurki Alastora dołączony jest fantastyczny kolorowy magazyn, zawierający pamiętne momenty z życia Moodiego, kadry z filmu Harry Potter i Zakon Feniksa oraz lekcje prosto od nauczyciela Obrony przed Czarną Magią.

X Close
Luna Lovegood figurka
21
Luna Lovegood figurka
21

Luna Lovegood

Niektórzy nazywali ją 'Pomyluną' ale my uwielbiamy zarówno ją jak i jej wyjątkowy styl!

Wykonana w skali 1:16 z dbałością o najdrobniejsze szczegóły figurka Luny przedstawia aktorkę Evannę Lynch trzymającą stertę magazynów 'Żongler'. Luna ma na sobie jasnoróżową kurtkę, uroczą spódniczkę, jasnoniebieskie rajstopy i Widmokulary, które pozwalają jej widzieć Gnębiwtryski (niewidzialne stworzenia, które mogą mieszać czarodziejom w mózgach).

Do figurki dołączony jest kolorowy magazyn kolekcjonerski, zawierający informacje o życiu Luny oraz wyjątkowe kadry z filmów o Harrym Potterze.

X Close
Seraphina Picquery figurka
22
Seraphina Picquery figurka
22

Seraphina Picquery

Przedstawiamy piękny dodatek do kolekcji figurek Wizarding World! Seraphina Picquery jest prezydentem Magicznego Kongresu Stanów Zjednoczonych Ameryki, która chce w jakikolwiek sposób zachować tajemnicę Czarodziejskiego Świata. Ta figurka została starannie wykonana, aby uchwycić wizerunek aktorki Carmen Ejogo jako prezydent MACUSA w filmie "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", gdy przemawia do Międzynarodowej Konfederacji Czarodziejów.

Jest oszałamiająca w swoim ozdobnym złotym nakryciu głowy i długiej granatowej szacie z haftowanym symbolem MACUSA z przodu. Cechy produktu: Oficjalnie licencjonowany Warner Bros Ręcznie malowane dla niewiarygodnych szczegółów Wykonane z żywicy metalicznej, starannie wyprodukowane w skali 1:16, wysokość 11,2 cm Świetny prezent dla wszystkich fanów Harry'ego Pottera i Fantastycznych Zwierząt

X Close
Leta Lestrange figurka
23
Leta Lestrange figurka
23

Leta Lestrange

Leta Lestrange, przyjaciółka Newta z dzieciństwa, jest pięknym dodatkiem do naszej fantastycznej kolekcji figurek Wizarding World! Sprytna i odważna Leta Lestrange ma impulsywny charakter. Nawiązała bliską więź z nieśmiałym i troskliwym Newtem w Hogwarcie i jako dorosła zaręczyła się ze starszym rodzeństwem Newta - Aurorem, Tezeuszem.

Ta fantastyczna figurka z żywicy metalicznej ukazuje aktorkę Zoë Kravitz w efektownej, burgundowej sukience, która mocno trzyma różdżkę. Figurka została zainspirowana wydarzeniami z filmu "Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda", gdy wchodzi do mauzoleum Lestrange w Paryżu, aby odważnie zmierzyć się ze swoją przeszłością. Cechy produktu: Zaprojektowane na podobieństwo postaci filmowej granej przez Zoë Kravitz Specjalnie ręcznie malowane dla niewiarygodnych szczegółów Skala 1:16, wysokość około 10,5 cm Figurka jest zapakowana w ilustrowane pudełko w pełnym kolorze.

 

X Close
Draco Malfoy figurka
24
Draco Malfoy figurka
24

Draco Malfoy

Przygotuj różdżkę i przygotuj się do pojedynku! Draco Malfoy jest gotowy rzucić Ci wyzwanie w naszej kolekcji figurek Czarodziejskiego Świata! Draco Malfoy, zadowolony z siebie uczeń Slytherinu, jest dumny z tego, że jest czarnoksiężnikiem czystej krwi i gardzi każdym, kto nie ma tego samego pochodzenia.

Ta bardzo szczegółowa figurka ukazuje młodego aktora Toma Feltona widzianego w Harrym Potterze i Komnacie Tajemnic. Draco ma na sobie mundurek szkolny Slytherinu i trzyma różdżkę przy twarzy, po czym gwałtownie ją opuszcza, przygotowując się do pokonania Harry'ego Pottera w klasie pojedynków profesora Lockharta. Cechy produktu: Zaprojektowana na podobieństwo postaci filmowej granej przez Toma Feltona Specjalnie ręcznie malowana dla niewiarygodnych szczegółów Skala 1:16, około 10,2 cm wysokości Figurka jest zapakowana w ilustrowane pudełko w pełnym kolorze.

X Close
Jacob Kowalski figurka
25
Jacob Kowalski figurka
25

Jacob Kowalski

Nie musisz być czarodziejem, aby być częścią Czarodziejskiego Świata, a Jakub Kowalski jest na to żywym dowodem! Ten wesoły człowiek jest teraz częścią naszej kolekcji figurek Wizarding World. Jacob Kowalski był zwykłym człowiekiem prowadzącym zwykłe życie, dopóki nie poznał Newta Scamandera. Po ciężkim dniu jego życie szybko się odwróciło: teraz je magiczne jedzenie Queenie, spotyka gobliny i skrzaty domowe i przeczesuje Nowy Jork w poszukiwaniu egzotycznych stworzeń.

Ta bardzo szczegółowa figurka uchwyciła aktora Dana Foglera w lekko podniszczonym szarym garniturze, gotowego na spotkanie w banku. Cechy produktu: Zaprojektowana na podobieństwo postaci filmowej granej przez Dana Foglera Specjalnie ręcznie malowana dla niewiarygodnych szczegółów Skala 1:16, około 11,4 cm wysokości Figurka jest zapakowana w ilustrowane pudełko w pełnym kolorze.

 

X Close
Dougal Demiguise figurka
26
Dougal Demiguise figurka
26

Dougal Demiguise

Dougal może stać się niewidzialny w dowolnej chwili. Aby jeszcze trudniej było go złapać, Demiguise ma przedogniskową wizję przewidującą najbardziej prawdopodobną najbliższą przyszłość. Na szczęście jes pokojowym stworzeniem i wykorzystuje swoje umiejętności, gdy jest zagrożony.

Ta piękna, bardzo szczegółowa figurka Dougala uchwyca małpi wygląd Demiguise z długim jedwabistym futrem pokrywającym całe ciało z wyjątkiem twarzy, dłoni i stóp. Duże okrągłe oczy i długie brwi nadają stworowi nieco przygnębiającą postawę. Wspina się na stos owiniętych pudeł prezentowych z torbą cukierków - ten obraz można spotkać w filmie "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

X Close
Luciusz Malfoy figurka
27
Luciusz Malfoy figurka
27

Luciusz Malfoy

Lucjusz Malfoy jest przyzwyczajony do robienia tego, co chce, a teraz chce być częścią naszej magicznej kolekcji figurek Wizarding World! Lucjusz Malfoy jest ucieleśnieniem bogactwa i wpływów w świecie czarodziejów i wierzy, że dziedzictwo jego czystej krwi czyni go lepszym od mugoli i czarodziejów o niemagicznych przodkach. Zawsze zadbany ze swoim nieskazitelnym czarnym płaszczem, długimi blond włosami i szarymi oczami, chętnie przysięgał wierność lordowi Voldemortowi po jego powrocie.

Ta piękna, bardzo szczegółowa figurka Lucjusza Malfoya przedstawia aktora Jasona Isaaca, jako czarodzieja w adaptacjach filmowych o Harrym Potterze. Ubrany na czarno, trzyma różdżkę z charakterystycznym uchwytem węża. Różdżka stanowi górną część czarnej laski Lucjusza i można ją szybko wyciągnąć w razie potrzeby.

X Close
Draco Malfoy smierciozerca figurka
28
Draco Malfoy smierciozerca figurka
28

Draco Malfoy (Śmierciożerca)

Podczas szóstego roku nauki w szkole w Hogwarcie Draco Malfoy dołączył w szeregi śmierciożerców i do naszej kolekcji figurek z czarodziejskiego świata!

W "Harrym Potterze i Księciu Półkrwi" Draco Malfoy otrzymał od Lorda Voldemorta niemożliwe zadanie - zabić Albusa Dumbledore'a. Uczeń szóstego roku z dumą przyjął znak śmierciożercy, ale nie był gotowy na wykonanie zadania. 

Ta bardzo szczegółowa figurka Draco Malfoya jako Nowicjusza Śmierciożercy ukazuje aktora Toma Feltona, który pojawia się w "Harrym Potterze i Księciu Półkrwi". Elegancko ubrany w czarny golf, podciąga rękaw, aby odsłonić Mroczny Znak na lewym przedramieniu, okazując swoją lojalność wobec Lorda Voldemorta. Ale przerażony wyraz jego twarzy i drżące ramię różdżki sugerują, że ten szacunek dla Czarnego Pana nie jest z jego własnej wolnej woli.

X Close
Credence Barebone figurka
29
Credence Barebone figurka
29

Credence Barebone

Po wydarzeniach w "Fantastycznych zwierzętach i jak je znaleźć", Credence Barebone poszukuje swoich początków, które prowadzą go do Paryża we Francji. Przekonany, że Grindelwald zna prawdę o jego tożsamości, postanawia, pomimo prób Nagini, by go powstrzymać podążać za Mrocznym Czarodziejem.

Ta bardzo szczegółowa figurka Credence Barebone ukazuje aktora Ezrę Millera, w scenie z "Fantastycznych zwierząt: Zbrodnie Grindelwalda".

X Close
Maledictus figurka
30
Maledictus figurka
30

Maledictus

Maledictus ma zdolność przekształcania się w węża i pozostawania niezauważonym. Ale pewnego dnia ta zmiana stanie się nieodwracalna, gdy stanie się ona jednym z horkruksów Lorda Voldemorta. W "Fantastycznych Zwierzętach: Zbrodnie Grindelwalda" jest jedyną przyjaciółką Credence i pomaga mu szukać jego korzeni w Paryżu. 

Ta piękna, bardzo szczegółowa figurka Maledictus przedstawia aktorkę Claudię Kim, która wcieliła się w postać Nagini w "Fantastycznych zwierzętach: Zbrodnie Grindelwalda".

X Close
Nagini figurka
31
31

Nagini

Niegdyś piękna zmiennokształtna Maledictus, Nagini jest teraz zamknięta w formie węża - i służy Voldemortowi zarówno jako jadowitemu zabójcy, jak i jego ostatni horkruks. Jako lojalny sługa Mrocznych Lordów, Nagini zawsze ostrzega go przed niebezpieczeństwami i atakuje na jego rozkaz.

Ta bardzo szczegółowa figurka Nagini uchwyca niebezpiecznego węża zwiniętego na gruzach z ruin Hogwartu. Wyciąga łeb gotowy uderzyć szeroko otwartymi szczękami, odsłaniając rzędy ostrych kłów. Figurka została starannie ręcznie pomalowana, aby pokazać wzór na łuskach węża.

X Close
Niuchacz Niffer figurka
32
Niuchacz Niffer figurka
32

Niuchacz Niffer

Psotny poszukiwacz skarbów Niffler ucieka przed walizką Newta w Nowym Jorku i trafia do naszej kolekcji figurek z Czarodziejskiedgo Świata! Spróbuj go złapać, jeśli potrafisz!

Niffler jest uroczym zwierzęciem podobnym do dziobaka, który podbił serca wszystkich fanów Harry'ego Pottera w "Fantastycznych zwierzętach i jak je znaleźć". To magiczne stworzenie ma krótkie czarne futro i uwielbia wszystko, co błyszczy. Ma rozszerzalną saszetkę do przechowywania nieuczciwie zdobytych korzyści. Ta figurka Niffler jest precyzyjnie wykonana z metalicznej żywicy i ręcznie pomalowana, aby uzyskać niewiarygodne efekty.

X Close
Hide
Prawa autorskie