Figurki DC, Batman

Figurki superbohaterow DC
DC Superhero figurines

W kolekcji:

Do każdego z modeli dołączony jest magazyn w języku angielskim.

Kliknij w model, aby zobaczyć jejgo opis

Superman 35 cm (Edycja Limitowana)
1
Superman 35 cm (Edycja Limitowana)
1

Superman 35 cm (Edycja Limitowana)

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to Superman! Z dumą prezentujemy tę MEGA figurkę Człowieka ze Stali, najnowszy element Kolekcji Superbohaterów DC! 

Być może Superman jest najbardziej rozpoznawalnym bohaterem komiksowym na świecie, tej figurki kultowego Kryptończyka nie mogło jednak zabraknąć. Figurka ma 35 cm wysokości na podstawce i doskonale oddaje zarówno masywną sylwetkę superbohatera, jak i najdrobniejsze detale jego klasycznego niebiesko-czerwono-żółtego kostiumu i powiewającej peleryny.

Ta ręcznie malowana figurka należy do edycji limitowanej, jedyne 1000 egzemplarzy na całym świecie! Znajduje się w kolorowym pudełku i posiada numerowany certyfikat autentyczności.

Must-have każdego fana DC oraz Ligi Sprawiedliwości, nie przegap swojej szansy, aby dodać tego Supermana w rozmiarze MEGA do swojej kolekcji!

X Close
Flash 35cm (Edycja Limitowana)
2
Flash 35cm (Edycja Limitowana)
2

Flash 35cm (Edycja Limitowana)

Mrugnij, a go przegapisz.

Flash, najszybszy człowiek na Ziemi, wbiegł do Kolekcji Figurek Superbohatrów, w formie tej fantastycznej MEGA figurki z limitowanej edycji!

Spokojne życie naukowca, Barry'ego Allena, zmieniło się na zawsze, gdy w jego laboratorium uderzył piorun i obsypał go chemikaliami. W rezultacie, otrzymał nadzwyczajne umiejętności, super prędkość, refleks i wytrzymałość. Został Flashem!

Ta nowa MEGA figurka Flasha, z edycji limitowanej wykonana została z żywicy metalicznej, ręcznie pomalowana i ma ponad 25 cm wysokości. Przedstawia Scarlet Speedstera w jego klasycznym, komiksowym kostiumie, z kultowym emblematem na piersi oraz śladem błyskawic za żółtymi butami. Figurka znajduje się w kolorowym pudełku i posiada numerowany certyfikat autentyczności.

Na całym świecie istnieje tylko 1000 egzemplarzy, Barry zniknie w mgnieniu oka, więc lepiej upewnij się, że trafi w twoje ręce!

X Close
Mr Freeze (Victor Fries)
3
Mr Freeze (Victor Fries)
3

Mr Freeze (Victor Fries)

Jeden z najbardziej charakterystycznych złoczyńców w świecie DC w końcu dołącza do naszej kolekcji, aby zaplanować swoje ataki na Batmana i Gotham City.

Mr Freeze jest zimnokrwistym złoczyńcą mającym obsesję na punkcie zemsty na Batmanie. Jednak pod lodowatą powierzchnią Wiktor Fries jest postacią tragiczną, której przeznaczenie ukształtowała skazana na porażkę miłość.

Ta figurka pana Freeze jest ręcznie malowana przez wykwalifikowanych rzemieślników i odlewana w specjalnej formule żywicy.

X Close
Mister Miracle (Scott Free)
4
Mister Miracle (Scott Free)
4

Mister Miracle (Scott Free)

Mister Miracle (Scott Free), jako adoptowany syn Darkseida, mimo dzieciństwa spędzonego w terrorze Scott Free dorastał, aby stać się bohaterem i ekstrawaganckim specjalisty od ucieczek. Urodzony jako książę, ale wychowany na więźnia, Scott Free jest bohaterem, który naprawdę zna wartość wolności. Jako Mister Miracle udowodnił, że żadna pułapka ani sidła nie mogą powstrzymać jego nieposkromionego ducha.

Ta klasyczna figurka Mister Miracle z DC Universe jest ręcznie malowana przez wykwalifikowanych rzemieślników i odlewana w specjalnej formule żywicy.

X Close
Joker MEGA Figurka 35cm
5
Joker MEGA Figurka 35cm
5

Joker MEGA Figurka 35cm

Przedstawiamy Ci Jokera, jakiego nigdy przedtem nie widziałeś! Zainspirowana komiksowymi rysunkami DC, figurka Jokera w mega-rozmiarze prezentuje największego przeciwnika Mrocznego Rycerza w całej jego maniakalnej okazałości.

Twój Joker ma upiornie białą skórę, zielone włosy i nosi dobrze znany, purpurowy garnitur. Figurka ma wysokość 35 cm i została ręcznie pomalowana z dbałością o najmniejszy szczegół.

Czy jesteś wystarczająco odważny, aby dołączyć podobiznę Jokera do swojej Kolekcji Figurek Superbohaterów DC Comics? Zamów już dziś!

 

 

X Close
Zielona Latarnia (John Stewart)
6
Zielona Latarnia (John Stewart)
6

Zielona Latarnia (John Stewart)

Kiedy John Stewart został wybrany do noszenia pierścienia mocy Green Lantern, miał szansę walczyć o swoje ideały na kosmicznej scenie, by wreszcie dołączyć do naszej serii!

John Stewart został wybrany jako dubler dla Hala Jordan, ale ostatecznie wyłonił się z cienia Hala, by stać się potężnym bohaterem. Ta ręcznie malowana figurka Green Lantern została wykonana w specjalnie opracowanej metalicznej żywicy i przedstawia Johna Stewarta w klasycznym zielono-czarnym kombinezonie z emblematem Green Lantern na piersi. W towarzyszącym 16-stronicowym czasopiśmie poznajemy historię Johna Stewarta i przyjrzymy się klasycznym historiom.

X Close
Beast Boy (Garfield Logan)
7
Beast Boy (Garfield Logan)
7

Beast Boy (Garfield Logan)

Wszyscy przechodzimy duże zmiany w naszym dzieciństwie; w przypadku Garfielda Logana procedura medyczna dała mu zieloną skórę i zdolność przemiany w dowolne zwierzę!

Teraz dołącza do Kolekcji figur stałych DC Superhero jako Beast Boy 52...

W swoim krótkim życiu Garfield doświadczył tragedii i triumfu jako transformujący bohater Beast Boy. Ale nawet gdy jego kształt mógł się zmieniać, jego odwaga i radosne podejście nigdy nie zmieniły się.

Figurka Beast Boy została skrupulatnie wykonana w specjalnie opracowanej metalicznej żywicy, która uchwyciła Beast Boy ze zmutowaną zieloną skórą w swoim prostym czerwonym i białym kostiumie.

X Close
Huntress (Helena Bertinelli)
8
Huntress (Helena Bertinelli)
8

Huntress (Helena Bertinelli)

Helena Bertinelli jest dzieckiem rodziny mafijnej, ale zwróciła się przeciwko jej dziedzictwu. Jako Łowczyni, teraz toczy własną wojnę z przestępczością i dołącza do Kolekcji Figurek DC.

Twoja ręcznie malowana figurka została wykonana w specjalnie przygotowanej metalicznej żywicy i przedstawia Łowczynię w klasycznym stroju, w tym czarno-biały trykot, fioletową pelerynę, pasek na narzędzia i wysokie buty do uda.

X Close
Cyborg (Victor Stone)
9
Cyborg (Victor Stone)
9

Cyborg (Victor Stone)

Victor Stone dołączył do Teen Titans jako Cyborg, a jego przenikliwy intelekt i surowa fizyczna moc uczyniły go istotną częścią zespołu.

Ta ręcznie malowana figurka Cyborga została wykonana w specjalnie opracowanej metalicznej żywicy w skali 1:21 i przedstawia Cyborga z cybernetyczną technologią na całym ciele, a jego automatyczne, sprzężone działo dźwiękowe zastępuje jego prawe ramię.

X Close
Red Tornado
10
Red Tornado
10

Red Tornado

Android znany jako Red Tornado został zbudowany, aby zniszczyć JLA - ale zamiast tego stał się jednym z jego największych bohaterów, a teraz dołącza do Kolekcji Figurek DC !

Nic dziwnego, że android z mocą tworzenia cyklonów poprowadził burzliwe życie. Mimo, że zostawał zniszczony, odbudowywany i odradzony wiele razy, Czerwone Tornado zawsze udowadniało, że jest bohaterem.

Ta niesamowita, ręcznie malowana figurka Czerwonego Tornada została skrupulatnie wykonana ze specjalnie przygotowanej żywicy metalicznej w skali 1:21.

X Close
Cyborg Superman
11
Cyborg Superman
11

Cyborg Superman

Cyborg Superman powstał z połączenia DNA Supermana i komponentów mechanicznych, ale w przeciwieństwie do swojego imiennika, jest on napędzany nienawiścią i pragnieniem zemsty.

Twoja ręcznie malowana figurka Cyborga została wykonana z żywicy metalicznej w skali 1:21 i ma charakterystyczny czerwono-niebieski strój z przełamanymi elementami, jakie nosił Hank Henshaw.

X Close
Doktor Light
12
Doktor Light
12

Doktor Light

Pomimo swojego imienia, Doctor Light był przede wszystkim siłą ciemności, a teraz dołącza do naszej kolekcji.

Jako wróg JSA i Teen Titans doświadczył zarówno triumfu jak i upokorzeń, jest jednocześnie dowcipnisiem i wielkim zagrożeniem i dosłownie przemierzył drogę do piekła i z powrotem.

Twoja ręcznie malowana figurka została wykonana z żywicy metalicznej i przedstawia Doctor Lighta w skali 1:21 w jego czarno-białym garniturze, w czarno-białym hełmie i z lejącą się białą peleryną.

X Close
Brother Blood
13
Brother Blood
13

Brother Blood

Dotknięty starożytną klątwą i bezbożnym pragnieniem władzy Brother Blood dołącza do naszej serii.

Pierwszy brat krwi zyskał wampiryczne moce z mistycznego płaszcza i założył Kościół Krwi - jego potomkowie kontynuowali jego złą spuściznę.

Ta ręcznie malowana figurka została odlana z żywicy metalicznej i przedstawia postać w czarnym i krwiostoczerwonym stroju oraz w białej masce podobnej do czaszki.

X Close
Superboy-Prime
14
Superboy-Prime
14

Superboy-Prime

Clark Kent z Earth of Prime wreszcie trafił do naszej kolekcji w postaci Superboy-Prime!

Ta skomplikowana figurka została wykonana z żywicy metalicznej, a następnie ręcznie pomalowana. Figurka przedstawia postać w stroju mniej wyrafinowanym niż tradycyjny strój Supermana, z zerwaną w niektórych miejscach peleryną.

W magazynie prezentujemy genezę 'nadszarpniętego' Człowieka ze Stali.

X Close
Darkseid
15
Darkseid
15

Darkseid

Jeżeli zło w świecie DC miało kiedykolwiek oblicze - oto właśnie ono. Najpotężniejszy wróg Justice League dołącza do kolekcji figurek DC Comics jako wydanie specjalne.

Postać Darkseida, władcy planety Apokalips ma ponad 10 cm i odsłania wybujałe mięśnie i charakterystyczną ciężką zbroję postaci. Imponująca sylwetka musi imponować i siać niepokój wśród jego wrogów.

W 16-stronicowym magazynie dowiesz się więcej o tej groźnej postaci.

X Close
Czarny Adam
16
Czarny Adam
16

Czarny Adam

Poznajcie Black Adama, zdeprawowanego i bezlitosnego antybohatera w świecie DC! Teth-Adam dzięki pomocy Shazama zyskał moce sześciu egipskich bogów. Po przejściu na stronę zła, przyjął imię Black Adam. Odrodzony w nowej erze popadł w konflikt z Kapitanem Marvel, a następnie postanowił odkupić swoje złe uczynki.

Ta figurka Black Adama doskonale odwzorowuje jego klasyczny czarny stój z charakterystyczną żółtą błyskawicą, pasem oraz butami.

Wraz z figurką otrzymasz ilustrowany magazyn opisujący dwa kluczowe wydarzenia w życiu Adama, jego historię z czasów starożytnego Egiptu oraz aktualizację wydarzeń dziejących się podczas trwania Nowego DC Comics. (magazyn w języku angielskim)

X Close
Martian Manhunter
17
Martian Manhunter
17

Martian Manhunter

Bezpośrednio z Marsa do kolekcji dołącza potężny jak Superman, zielonoskóry bohater Martin Manhunter.

Wraz z figurką otrzymasz magazyn w wersji angielskiej, z którego dowiesz się jak postać z Marsa stała się mistrzem na Ziemi.

X Close
Booster Gold
18
Booster Gold
18

Booster Gold

Bohater z przyszłości, Booster Gold, jest ostatnią podróżującą w czasie postacią, która dołącza do naszej kolekcji!

Twoja figurka została odlana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana aby odwzorować klasyczny niebiesko-złoty strój Michaela Johna Cartera.

W dołączonym magazynie (wersja angielka) znajdziesz więcej informacji na temat tej postaci!

X Close
Harley Quinn MEGA Figurka 33 cm
19
Harley Quinn MEGA Figurka 33 cm
19

Harley Quinn MEGA Figurka 33 cm

Knock knock, Puddin '! Obłąkana i nieobliczalna pomocnica Joker'a - Harley Quinn jest gotowa do terroryzowania Gotham jako figurka o mega wielkości!

Figurka kolekcjonerska Harley Quinn prezentuje się nam w klasycznym stroju tej anty-bohaterki. Ręcznie malowana i o wysokości 33 cm, wygląda naprawdę oszałamiająco. Zła dziewczyna z Gotham City podkreśla swoją osobowość, tym jedynym w swoim rodzaju szaleńczym uśmiechem. 

Harley otrzymasz w kolorowym pudełku kolekcjonerskim, wraz ze świadectwem autentyczności. Figurka jest autentyczną reprodukcją postaci, wykonaną z dbałością o każdy szczegół, oraz ręcznie pomalowaną. Dołącz ją do swojej kolekcji!

X Close
Super Girl
20
Super Girl
20

Super Girl

Supergirl dołącza do kolekcji superbohaterów DC Comics! Urodzona na planecie Krypton, szybsza niż najszybszy pocisk, potężniejsza niż lokomotywa ... to kuzynka Superman’a - Kara Zor-El, aka Supergirl!

Twoja figurka Supergirl jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii SuperGirl w języku angielskim.

Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Zielona Latarnia
21
Zielona Latarnia
21

Zielona Latarnia

Najsławniejszy przedstawiciel Korpusu Zielonej Latarni. Dzięki swojemu pierścieniowi, posiada wiele zdolności, które pozwalają mu wygrywać ze złem! 

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana. Mimo, iż nie posiada żadnych specjalnych mocy, będzie świetnie prezentować się w Twojej kolekcji! Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Green Lantern (wydanie specjalne kolekcji Marvel’a prosto z Wielkiej Brytanii!).

X Close
Firestorm
22
Firestorm
22

Firestorm

Firestorm jest superbohaterem, który potrafi wykorzystać energię atomu i podstawowe siły wszechświata – dzięki temu dołącza do naszej Kolekcji!

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej, ręcznie pomalowana z dbałością o najmniejszy płomień. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Firestorm w języku angielskim. Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Pingwin
23
Pingwin
23

Pingwin

Wytworny, błyskotliwy i przebiegły. Mistrz nieczystej gry dołączył do kolekcji DC Comics!

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Penguina (wersja angielska). Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Kobieta Kot
24
Kobieta Kot
24

Kobieta Kot

Bohaterka czy złoczyńca? Kochanka czy manipulatorka? Obrończyni czy złodziejka? Selina Kyle jest kobietą, która wie jak się dobrze bawić. Jest dumna ze swoich osiągnięć i pewna tego kim jest – a Ty, jesteś pewien?

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana z dbałością o każdy szczegół. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Catwoman (wersja angielska). Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Green Arrow
25
Green Arrow
25

Green Arrow

Emerald Archer wciąż cieszy się popularnością, znany jako Green Arrow, jest jedną z największych gwiazd DC. Nie może go zabraknąć w Twojej superbohaterskiej kolekcji!

Twoja figurka zielonego bohatera, została wykonana z wysokiej jakości żywicy i ręcznie pomalowana z dbałością o każdy szczegół. Figurce towarzyszy magazyn z którego dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o Olivierze Queen – Green Arrow!

X Close
Deathstroke
26
Deathstroke
26

Deathstroke

Wejdź do świata Slade Wilsona, lepiej znanego jako Deathstroke - jednookiego najemcy bez skrupułów.

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Deathstroke (wersja angielska). Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Trujący Bluszcz
27
Trujący Bluszcz
27

Trujący Bluszcz

Ta liściasta dama ma reputację śmiertelnej femme fatale Gothamu. Pocałunek jej zielonych ust może zachwycić...lub zabić.

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Poison Ivy (wersja angielska). Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Ra'S Al Ghul
28
Ra'S Al Ghul
28

Ra'S Al Ghul

Złoczyńca, który łączy ze sobą tajemnicę i magię. Nie ma na sobie upiornego stroju, ale posiada moce, które czynią go jednym z najgroźniejszych i najbardziej niebezpiecznych wrogów Batmana.

Twoja figurka Ra’S Al. Ghul’a jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana z dbałością o każdy szczegół. Wraz z figurką otrzymasz magazyn (w języku angielskim), dzięki któremu dowiesz się więcej o historii Ra’s Al. Ghul’a. Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Deadshot
29
Deadshot
29

Deadshot

Morderca z zimną krwią, który szczyci się tym, że "nigdy nie traci" swojego celu.

Twoja figurka została wykonana z żywicy metalicznej i  ręcznie pomalowana z dbałością o każdy szczegół. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Deadshot’a w języku angielskim. Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Power Girl
30
Power Girl
30

Power Girl

Co dziewczyna z Kryptonu może zrobić w obliczu psychicznych ataków, wystrzelonych pocisków oraz bolesnej straty? Podwinąć rękawy i dołączyć do walki, ot co! Poznaj Karę Zor-L, kuzynkę Supermana pochodzącą z Ziemi 2.

W zestawie wraz z magazynem w wersji angielskiej poświęconym historii bohaterki.

X Close
Bizarro
31
Bizarro
31

Bizarro

Każdy superbohater musi mieć swoje przeciwieństwo, dlatego Superman doczekał się swojego mrocznego sobowtóra, który sieje spustoszenie we wszechświecie… Bizarro.

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana z dbałością o każdy szczegół. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Bizarro w języku angielskim. Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Nightwing
32
Nightwing
32

Nightwing

Kiedyś był Robinem, dobrze wszystkim znanym pomocnikiem Mrocznego Rycerza, teraz dorósł, by działać na własną rękę.

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Nightwinga w języku angielskim. Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Two-Face (Dwie Twarze)
33
Two-Face (Dwie Twarze)
33

Two-Face (Dwie Twarze)

Prawdziwy Two-face jest jedną z najbardziej tragicznych postaci Gotham City. Kiedyś był najlepszym adwokatem w dzielnicy, teraz jest jednym z najgorszych złoczyńców.

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Two-Face w języku angielskim. Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Lex Luthor
34
Lex Luthor
34

Lex Luthor

Prawdziwy Lex Luthor ma wszystko: pieniądze, sławę, moc. Jest też bezwzględny i zły, co czyni go najgroźniejszym złoczyńcą na liście wrogów Supermana!

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana. Wraz z figurką Lex Luthor'a otrzymasz poświecony mu magazyn w języku angielskim. Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Sinestro
35
Sinestro
35

Sinestro

Sinestro od momentu wyrzucenia go z korpusu za używanie swojej mocy w niewłaściwy sposób, stał się jednym z najgroźniejszych przeciwników Zielonych Latarni.

Figurka została wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana z dbałością o każdy szczegół. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii Sinestro w języku angielskim.

Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Atom
36
Atom
36

Atom

Ray Palmer jest bohaterem jak żaden inny. Jego niewiarygodny kombinezon kontroli rozmiaru daje mu możliwość walki z przestępczością jako Atom i odkrywania nieznanych dziedzin mikrosfery.

Twoja figurka jest wykonana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana z dbałością o każdy szczegół. Wraz z figurką otrzymasz magazyn poświęcony historii The Atom w języku angielskim. Całość zapakowana została w specjalne pudełko kolekcjonerskie.

X Close
Hide
pudelka kolekcjonerskie
pudelka kolekcjonerskie
nasze zobowiazanie
nasze zobowiazanie
copyrights