Figurki Justice League Animated

Justice League figurki
Justice League Animated
Justice League opis kolekcji
Justice League opis kolekcji

W kolekcji:

Do każdej figurki dołączony jest magazyn w języku angielskim.

Kliknij w model, aby zobaczyć jego opis

Superman
1
Superman
1

Superman

Zainspirowany serią animowanych serialu Justice League ™ 2001 epicka figurka Supermana przedstawia Clarka Kenta w jego klasycznym stroju i gwarantuje, że Twoja kolekcja będzie chroniona za wszelką cenę! Figurka Supermana w stylu retro dotrze do ciebie z 12-stronicowym czasopismem poświęconym najemcom i opowieściom o Metropolis. To kolejny doskonały dodatek dla miłośników DC!

X Close
Wonder Woman
2
Wonder Woman
2

Wonder Woman

Ona nie jest twoją zwyczajną księżniczką! Wychowana przez Amazonki Wonder Woman walczy o poprawę życia całej ludzkości!

Zainspirowana ulubioną przez fanów serią telewizyjną Justice League ™ figurka Wonder Woman została odlana z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowana. Księżniczka amazońska wydaje się silna i nieustraszona, gdyż w ramach Ligi Sprawiedliwości stawiła czoła niezliczonym zagrożeniom, ale nigdy nie uniknęła swojej odpowiedzialności. Figurka DC Comics przedstawia Wonder Woman ze wszystkimi klasycznymi elementami jej stroju, w niebiesko-czerwonym kostiumie, z tiarą, herbem orła, gwiazdami, prążkowanymi butami i lasso prawdy na jej biodrze.

X Close
Green Lantern
3
Green Lantern
3

Green Lantern

John Stewart, architekt z Detroit w stanie Michigan, który został wybrany przez The Guardians of the Universe po tym jak Guy Gardner został poważnie ranny w katastrofie.

Ta kolekcjonerska figurka Zielonej Latarni ma około 13 cm wysokości i nosi na piersiach godło Green Lantern; John Stewart jest ubrany w znakomicie skrojoną wersję szmaragdowo-zielonego kostiumu.

X Close
Hawkgirl
4
Hawkgirl
4

Hawkgirl

Shayera Hol vel Hawkgirl, jeden z członków założycieli Justice League, a także członek Thanagarian Military. Obecnie odgrywa ważną rolę w serialu animowanym DC Comics Justice League. Ta niesamowita figurka Hawkgirl przedstawia anielską skrzydlatą Thanagariańską wojowniczkę, kiedy pojawiła się w serialu animowanym Justice League.

X Close
Batman
5
Batman
5

Batman

Batman wyłonił się z mrocznych ulic Gotham City, by sfinansować Ligę Sprawiedliwości i wspierać ją w misji promowania globalnego pokoju i bezpieczeństwa. Justice League the Animated Series z dumą przedstawia tę niesamowitą figurkę Batmana.

Ta elegancko zaprojektowana figurka Batmana z Justice League pokazuje postać w szaroczarnym kostiumie z charakterystycznym czarnym symbolem Nietoperza na piersi i kolczastych rękawiczkach. Pozycja Batmana, patrząc prosto przed siebie z mocno skrzyżowanymi ramionami, odzwierciedla jego prawdziwy status samotnika. Animowana wersja Batmana nosiła kilka różnych wersji klasycznego stroju bohatera, zanim zdecydowała się na tę.

X Close
Martian Manhunter
6
Martian Manhunter
6

Martian Manhunter

Ta figurka Martiana Manhuntera jest obca dla Ziemi, ale nie dla sprawiedliwości!
Figurka stoi na 14 cm podstawce z logiem DC i przedstawia zielonego kosmitę o jasnoczerwonych oczach w niebieskiej pelerynie, gotowego do walki o sprawiedliwość!

Figurka jest w komplecie wraz z 12-stronicowym magazynem zawierającym informacje o postaci którą przedstawia.

Uzupełnij kolekcję animowaną DC Comics Justice League o Martiana Manhuntera!

X Close
The Flash
7
The Flash
7

The Flash

Ze zdolnością do reagowania i poruszania się z niezwykłą szybkością Flash jest zawsze o jeden krok przed swoimi wrogami. Teraz dołącza do Serii Figurek Ligii Sprawiedliwości jako najnowsza, fantastyczna figurka!

Flash rzadko stoi w bezruchu, ale kiedy już to robi, czeka w pełnej gotowości, aby wesprzeć swoich przyjaciół z Ligii Sprawiedliwości. Kiedy Wally West przyjmował postać Flasha, odkrył tym samym zupełnie nowy look. Nosi czerwony kombinezon, dostosowany do jego nadzwyczajnych zdolności, żółte buty oraz błyskawice na masce. Na jego piersi dumnie widnieje logo Flasha.

Figurka jest ręcznie malowana i stanowi komplet z bogato ilustrowanym magazynem, zawierającym informacje na temat mocy i umiejętności Scarlet Speedster'a. Poznaj historię Westa, od fatalnego wypadku do zostania najszybszym spośród żyjących ludzi. Odkrywamy również innych wybitnych i honorowych bohaterów, stających w obronie sprawiedliwości.

X Close
nasze zobowiazanie Justice League
nasze zobowiazanie Justice League
Justice League legal