Batman Seria Animowana figurki

Batman Animated Banner
Batman Animated Banner
Batman Animated wytlumaczenie
Batman Animated wytlumaczenie

W KOLEKCJI:

Postaci z serialu, w tym samego Caped Crusader oraz złoczyńców jak Harley Quinn, Joker, Penguin i wielu innych

Kliknij w figurkę, aby zobaczyć jej opis

Mega Joker
1
Mega Joker
1

Mega Joker

Kolekcja Superbohaterów z dumą prezentuje tę ogromną figurkę edycji limitowanej, jednego z najniezwyklejszych przestępców wszechczasów- Jokera.

Ma 33 cm wysokości, w dłoni trzyma kultowy pistolet "Bang!", a na jego twarzy gości przerażający, złowieszczy uśmiech. Szalony Joker przedstawiony został w kultowym, białym makijażu na twarzy, zielonych włosach, w fioletowym, dwuczęściowym garniturze, pomarańczowej koszuli i niebieskim krawacie. Stoi na podstawce z symbolem Batmana.

Ta ręcznie malowana figurka należy do edycji limitowanej, jedynie 1000 egzemplarzy na całym świecie, znajduje się w kolorowym pudełku i posiada numerowany certyfikat autentyczności

Ta figurka to must-have w kolekcji każdego prawdziwego fana serii o Jokerze i Batmanie, zarówno komiksowej, jak i filmowej.

X Close
Batgirl
2
Batgirl
2

Batgirl

Mimo, że czerpie inspirację z Dynamic Duo, Barbara Gordon nie jest zwykłą fangirl. Jest bohaterką samą w sobie.

Odkryj niezwykłe figurki z serii Batman Animated Series!

Figurka Batgirl (Batman Animated) ma około 13,5 cm wysokości i jest ozdobiona wspaniałym kostiumem inspirowanym Batmanem. Jej szary garnitur, niebieska pelerynka i czapka, niebieskie buty i żółty pasek łączą się w funkcjonalny strój kultowego kostiumu Mrocznego Rycerza.

X Close
Catwoman
3
Catwoman
3

Catwoman

Ten kot ma dziewięć żyć! Selina Kyle, odważna poszukiwaczka emocji i włamywaczka znana jako Catwoman, dołącza do serii Batman: The Animated Series!

Ta figurka Catwoman jest oparta na słynnym serialu telewizyjnym z lat 90. Batman Animated Series. Czarna maska ukrywa jej tożsamość, ale długi bicz rzeczywiście powstrzymuje wrogów!

X Close
Two-Face
4
Two-Face
4

Two-Face

Zakręcony złoczyńca, wcześniej znany jako Harvey Dent, przekształcił się z sojusznika w jednego z najtrudniejszych przeciwników Batmana i stając się poważnym zagrożeniem dla Gotham City! Ta figurka TWO-FACE trzyma swoją słynną dwustronną monetę gotową do decydowania o twoim losie!  Figurka sprzedawana wraz z  z 12-stronicowym czasopismem.

X Close
Clayface
5
Clayface
5

Clayface

Czas, aby zabawić sie z Clayem! Jeden z najbardziej zaciekłych przeciwników Batmana, Clayface, jest teraz jedną z figurek specjalnej edycji w kolekcji Batman: The Animated Series i jest gotowy uczynić miasto Gotham swoim placem zabaw!

W rzeczywistości nazywa się Matt Hagen i był niegdyś słynnym aktorem, który, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, stał się jednym z najczarniejszych charakterów grasujących w Gotham. Monstrum może przyjąć dowolną postać, w tym, widocznego na figurce, przerażającego Clayface'a, z jedną ręką w kształcie ogromnego topora, w każdej chwili gotowego dopaść Batmana. 

Figurka jest w komplecie z blistrowym opakowaniem w stylu retro, oraz 12-stronnicowym magazynem, w którym możemy dokładniej przyjrzeć się najniebezpieczniejszym wrogom Batmana. 

X Close
czlowiek zagadka
6
czlowiek zagadka
6

Człowiek-Zagadka

Rozwiąż zagadkę - kto będzie następną postacią z serii figurek animowanych Batmana?

The Riddler, jak widać w nagradzanym serialu Batman: The Animated Series dołącza do Jokera i Stracha na wróble stając się jednym z największych wrogów Batmana. Ta niesamowita figurka Riddlera oddaje odważną pozę, która pasuje do jego charakteru. Mierzy około 13 cm wysokości na podstawie zainspirowanej słynnym logo serialu.

X Close
Strach na Wróble
7
Strach na Wróble
7

Strach na Wróble

Następną postacią w składzie Batman The Animated Series jest Jonathan Crane vel Scarecrow!

Opętany ludzkimi lękami i fobiami, Jonathan Crane za daleko przeprowadził eksperyment psychologiczny i przekształcił się w pokręconego terrorystę Gotham City znany jako Scarecrow. Ta figurka Stracha na wróble ma wysokość 11 cm i ukazuje wynędzniałego Stracha na Wróble ubranego w szmaty, w zgarbionej i powykręcanej pozie, która odzwierciedla stan psychiczny złoczyńcy.

X Close
Robin
8
Robin
8

Robin

Bazując na wzorze z popularnego serialu "Batman: The Animated Series" powstała niezwykła figurka Robina o wysokości ponad 11 cm.

Odlana z żywicy metalicznej figurka przedstawia postać w klasycznym, czerwono-żółto-zielonym stroju z krótkim rękawem i w rajstopach.

Do kompletu dołączamy 12-stronicowy magazyn, z którego dowiesz się więcej na temat bohaterów i złoczyńców Gotham City.

X Close
Joker
9
Joker
9

Joker

Naczelny złoczyńca Gotham dołącza do naszej serii!

Odlana z żywicy metalicznej figurka odwzorowana jest na podstawie postaci Jokera z serialu "Batman" The Animated Series". Złoczyńca ma ok. 11 cm wysokości  i został przedstawiony w swoim słynnym fioletowym garniturze. Nie mogło także zabraknąć jego kultowego uśmiechu!

Do figurki dołączamy 12-stronicowy magazyn poświęcony bohaterom i złoczyńcom Gotham City.

X Close
Trujący Bluszcz
10
Trujący Bluszcz
10

Trujący Bluszcz

Figurka Poison Ivy wykonana została na wzór postaci z serialu "Batman: The Animated Series" i ukazuje bohaterkę w uwodzicielskiej pozie, trzymającą różę w dłoni, ubraną w charakterystyczny zielony kostium, stanowiący jej hołd Matce Naturze.

Do 11 cm. figurki dołączamy magazyn w języku angielskim poświęcony bohaterom i złoczyńcom Gotham.

X Close
Harley Quinn
11
Harley Quinn
11

Harley Quinn

Ta zabawna figurka Harley Quinn doskonale oddaje wyjątkowy styl i osobowość najbardziej szalonej kobiety DC.

Niech Was nie zmyli pokazana w niemal uwodzicielskiej pozie, z ręką na biodrze kokietka - ta kobieta jest naprawdę nieprzewidywalna!

Przedstawiona w swoim charakterystycznym czerwono-czarnym kostiumie błazna Harley została wykonana z żywicy metalicznej i nie może się już doczekać, żeby trafić na Twoją półkę!

X Close
Pingwin
12
Pingwin
12

Pingwin

Dziwny ptak z ogromnym ego - Penguin trafia do naszej kolekcji, by siać spustoszenie.

Ta genialna figurka przedstawia Oswalda Coblepota uchwyconego w klasycznym stroju, w którym pojawił się również w serialu "Batman: Animated Series".

Figurka wykonana została z żywicy metalicznej i mierzy ok. 11 cm. Do kompletu dołączamy 12-stronicowy magazyn w języku angielskim poświęcony dżentelmenowi zbrodni.

 

X Close
Hide
nasze zobowiazanie batman animated
nasze zobowiazanie batman animated
Batman Animated copyrights