DC Comics

DC Comics

Kolekcje DC Comics

Tu znajdziesz największych bohaterów DC: Batmana, Wonder Woman, Supermana, Flasha i wielu więcej.

Klasyczni superbohaterowie

Klasyczni superbohaterowie

Kolekcja figurek DC Comics nareszcie w Polsce! Najpotężniejsi bohaterowie i złoczyńcy wszechświata w jednej kolekcji! Zbuduj własny, wyjątkowy zbiór swoich ulubionych postaci razem z kolekcją DC Comics. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Batmana, Flasha, Supermana, Jokera czy może Harley, pokochasz naszą kolekcję figurek!

Popiersia

Popiersia

Batman Universe Busts to kolekcja niezwykłych, realistycznie wyglądających popiersi przedstawiających Mrocznego Rycerza, jego sojuszników i wrogów. Nowa kolekcja z ponad 75-letniej historii komiksów, TV, gier wideo i filmów.

Zegarki

Zegarki

Spędzaj godziny wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami komiksów DC Comics dzięki tej wspaniałej kolekcji zegarków.

DC Covers

DC Comics Cover Collection

Kolekcja skupia się na fantastycznej sztuce współczesnych artystów, ale zawiera także jedne z najważniejszych i najbardziej kultowych okładek w historii komiksu, w tym pierwsze występy Batmana i SUpermana oraz klasyczne historie, takie jak "The Flash of Two Worlds".

DC Graphic Novels

Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics

Wspaniała nowa kolekcja albumów komiksowych w twardych oprawach, zawierająca przygody największych współczesnych superbohaterów autorstwa najsłynniejszych scenarzystów i rysowników pracujących dla wydawnictwa DC Comics.

Bądźmy w kontakcie

Facebook