Star Trek - model

Star Trek banner glowny
Star Trek banner glowny
Star Trek belka
Star Trek belka
ST wyjatkowy
ST wyjatkowy
st metal
st metal
prezenty
prezenty
USS Enterprise

U.S.S. Enterprise NCC-1701-D
Specyfikacja

DŁUGOŚĆ: 70 cm
SZEROKOŚĆ: 50 cm
MATERIAŁ:Powłoka wykonana z metalu, inne wysokiej jakości elementy, możliwość oświetlenia 4 sekcji modelu osobno
SZCZEGÓŁY: podświetlane okna,
iluminacja innych elementów,
odczepiana sekcja spodka

Dokładnie przebadany USS Enterprise

 

Różne modele U.S.S. Enterprise wykorzystywane w serialu

Nasz model powstał na bazie szczegółowych analiz oryginalnych modeli wykorzystywanych podczas kręcenia serialu. Twórcy STAR TREK: THE NEXT GENERATION tak naprawdę używali trzech różnych modeli Enterprise-D, z których każdy był inny. 

Zbudowano wersję 2-metrową, w której można było oddzielić spodek od kadłuba statku. Powstała też dużo mniejsza wersja, mająca mniej niż 1 metr. 

Wreszcie – powstała kolejna wersja, wielkościowo pomiędzy poprzednimi dwoma za to była łatwiejsza w użyciu. 

W naszym modelu połączyliśmy cechy wszystkich trzech modeli po to, aby jak najlepiej odwzorować USS Enterprise.
 

Magazyn dołączany do każdej przesyłki modelu U.S.S. Enterprise NCC-1701-D

Magazyny, dołączane do modelu statku Star Trek są w języku angielskim

instrukcje

Do każdego zestawu dołączone są proste instrukcje, które dokładnie pokazują, jak złożyć poszczególne elementy modelu. Instrukcje nie mogą być łatwiejsze - każda część jest oznaczona i kodowana kolorami. Proces budowania jest niezwykle prosty. Wszystkie elementy są pomalowane, a wszystkie naklejki są na miejscu. Elementy wystarczy zacisnąć lub skręcić. Nie potrzebujesz żadnego kleju i nie będziesz potrzebować żadnych narzędzi poza śrubokrętem.

opracowanie statku

Andrew Probert, wieloletni fan oryginalnego STAR TREK-a, był w stanie zrealizować swoją ambicję zaprojektowania zupełnie nowej wersji U.S.S. Enterprise, kiedy został zaproszony do zespołu STAR TREK: THE NEXT GENERATION.

Budowa modeli

Dowiedz się, jak Andrew Probert projektuje nowego U.S.S. Enterprise. Używano trzech modeli studyjnych, o różnych rozmiarach.

Twój własny model Enterprise jest szczegółową i dokładną repliką tych oryginalnych modeli używanych do tworzenia efektów wizualnych, które pojawiły się na ekranie w STAR TREK: THE NEXT GENERATION.

Budowa mostku

Dowiedz się, jak starszy ilustrator STAR TREK: THE NEXT GENERATION, Andrew Probert, przystąpił do projektowania mostku dla nowego U.S.S. Enterprise.

Zasady realizacji prenumeraty

1.    W pierwszej przesyłce otrzymasz 2 pierwsze zestawy części (1 i 2) oraz magazyn instruktażowy w języku angielskim, darmowy segregator oraz plakat za jedyne 3,99 Euro. Koszt pierwszej wysyłki pokrywa Wydawca.  

2.    Później będziemy wysyłać 4 zestawy miesięcznie w cenie jednostkowej 11,99 € za zestaw (+0,99 € kosztów dostawy), co daje łącznie 51,92 € za przesyłkę (47,96 € plus 3,96 € kosztów dostawy). 

3.    Jeśli wybierzesz 3-miesięczny, 6-miesięczny lub 12-miesięczny plan z przedpłatą zamiast zwykłej comiesięcznej płatności, zaoszczędzisz odpowiednio 5%, 10% lub 15% na zestawie w porównaniu do zwykłej ceny miesięcznej. Jako klient prenumeraty przedpłaconej otrzymasz wcześniej zestawy od 1 do 6 zamiast zestawów 1 i 2, aby móc szybciej zbudować model. Opłata za abonament zostanie pobrana z góry zgodnie z opisem w ofercie. Przedpłacone plany subskrypcji NIE zostaną automatycznie odnowione, ale każdorazowo przed wygaśnięciem Twojego planu otrzymasz od nas e-mail wraz z instrukcją jego odnowienia.  

4.    Z pierwszą przesyłką otrzymasz prezent – Segregator Star Trek.

5.    Z trzecią przesyłką – pudełko na małe części i śrubki.

6.    Wraz z piątą przesyłką doślemy kolejny prezent – stylowy T-shirt.  

7.    Podstawkę pod swój model otrzymasz jako prezent z 12-stą przesyłką. 

8.    Dodatkowo wraz z 12-stą i 23-cią przesyłką otrzymasz segregator za 9,99 € (nie ma konieczności korzystania z tej oferty).

9.    Wydawnictwo oferuje także numery specjalne. Szczegóły i ceny otrzymasz z wyprzedzeniem, abyś mógł nas poinformować, jeśli nie chcesz ich otrzymywać.

12.    Podmiot odpowiedzialny: Eaglemoss Ltd., Premier Place, 2 & A Half Devonshire Square, EC2M 4UJ, Londyn, Wielka Brytania nr Vat: GB 242 5983 47, zarejestrowana w Urzędzie Gospodarczym Wielkiej Brytanii (CompaniesHouse) pod numerem 02226335.

13.    Zwroty prosimy kierować do: Eaglemoss Polska Sp. z o.o. ul. Broniewskiego 3 lok. 3.2b, 01-785 Warszawa.

W przypadku pytań o kolekcję lub zasady jej prenumeraty prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta (wszystkie kanały komunikacji po polsku)
st footer
Zobacz nasze pozostałe kolekcje
Dacia 1300

Model Dacia w skali 1:8

Zbuduj samochód, który stał się legendą rumuńskiej motoryzacji! Piękny, efektowny model Dacia 1300 to precyzyjnie wykonana replika wyjątkowego samochodu.
Wykonany w całości z metalu, efektowny model Dacia 1300 to wyjątkowa gratka dla każdego miłośnika modelarstwa!

Model Copernicus

Model Układu Słonecznego Copernicus

Zbuduj precyzyjny model Układu Słonecznego, w którym ruch planet przedstawiony jest z astronomiczną dokładnością!
Ten niepowtarzalny model jest nie tylko wyjątkową ozdobą, ale również dokładnym przyrządem naukowym odzwierciedlającym ruch planet w czasie!

Mustang Eleanor

Mustang Eleanor

Zbuduj unikalny model Mustang Eleanor z filmu 60 Sekund
Ten wyjątkowy model ma karoserię oraz elementy podwozia wykonane z metalu i szczegóły, dzięki którym wygląda zupełnie jak oryginał!