Hero Collector

Hero Collector

 

Od Gotham City do najdalszych zakątków Federacji, Herocollector to miejsce, w którym zbieramy największych Superbohaterów, postaci fantasy i Science Fiction.

 

Znajdziesz tu modele statków, figurki, komiksy i gadżety związane z Twoimi ulubionymi bohaterami. Wszystko to kupisz w naszym sklepie internetowym. Herocollector to idealne miejsce dla kolekcjonerów.

DC

DC

Takiego wyboru figurek, komiksów i gadżetów uniwersum DC nie znajdziesz nigdzie indziej. Wszystko pogrupowane w specjalne sekcje, które pozwolą Ci odnaleźć bohaterów ulubionych serii komiksów, filmów i gier.

Star Trek

Star Trek

Śmiało krocz tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek wraz z tą ogromną kolekcją statków i gadżetów Star Trek. Znajdziesz tu wyjątkowe, świetnie odwzorowane modele statków z każdej serii Star Trek. Do tego komiksy, figurki i wiele innych wyjątkowych przedmiotów kolekcjonerskich dla fanów serialu.

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica

Kolekcja Battlestar Galactica zawiera zarówno statki z klasycznego serialu jak i z roku 2004. Każdy z nich imponuje wielkością - ma od 20 do 28 cm długości i zawiera podstawkę, dzięki której z łatwością postawisz swój model w dowolnym miejscu. Doskonały pomysł na prezent dla każdego prawdziwego fana Battlestar Galactica!

The Walking Dead

The Walking Dead

Jesteś fanem The Walking Dead? Mamy wyjątkowe figurki z serialu AMC, który stał się fenomenem na całym świecie. Ręcznie malowane, dostępne w skali 1:21 przedstawiają postaci ze wszystkich serii. Uważaj - oni nadchodzą!

Alien

Alien & Predator

Powstała na bazie bohaterów serii Alien i Predator to najbardziej przerażająca seria, którą oferujemy. Jesteś gotowy stanąć oko w oko z Obcym? A może kolekcjonujesz statki kosmiczne? Mamy to wszystko w naszym sklepie. Tylko nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy - figurki są bardzo realistycznie wykonane!

Gra o Tron

Gra o Tron

Postaci z serialu wszech czasów produkcji HBO czekają na Ciebie w naszym sklepie. Gotowe na walkę o swoje miejsce w Twoim domu. Oficjalna kolekcja postaci Gry o Tron to figurki bohaterów hitu HBO w skali 1:21. Zostały one odlane z żywicy metalicznej i ręcznie pomalowane z niezwykłą starannością

Harry Potter

Harry Potter

Ta wyjątkowa kolekcja to zbiór najważniejszych postaci i momentów z filmów o Harrym Potterze i Fantastycznych zwierzętach - począwszy od Harry'ego, Hermiony, Lorda Voldemorta do Newta Scamandera oraz wielu innych. Wykwalifikowani rzeźbiarze ściśle współpracowali z Warner Bros., aby stworzyć wysokiej jakości figurki w doskonałej skali 1:16.

Herocollector
Herocollector
nasze zobowiazanie
Herocollector copyrights