Titanic model

Titanic banner glowny
Titanic banner glowny
opis statku
opis statku
budowa czesci
budowa czesci

Magazyn dołączany do modelu

Do każdej przesyłki dołączamy 32-stronicowy magazyn w języku angielskim, który zawiera jasne instrukcje krok po kroku pokazujące, jak złożyć Twój model. Opisane są w nim również elementy i wyposażenie statku wraz ze szczegółowym omówieniem ich funkcji. Opisy i wnikliwe artykuły zamieszczone w magazynie rzucają światło na każdy aspekt statku, którego historia nadal fascynuje ponad sto lat po katastrofie.

instrukcja
1
instrukcja
1

Instrukcje krok po kroku

Twój model jest zbudowany z połączenia różnych materiałów, z których każdy jest precyzyjnie zaprojektowany, aby zapewnić idealne dopasowanie, czego efektem jest wierne odwzorowanie oryginalnej konstrukcji. Każda część jest wyraźnie oznaczona, a kolorowe ilustracje 3D poprowadzą Cię przez każdy etap budowy.

X Close
kroniki
2
kroniki
2

Kroniki Titanica

W Kronikach Titanica przyglądamy się historii flagowego okrętu White Star Line. Opowiadamy historię powstania i późniejszej budowy najbardziej luksusowego liniowca oceanicznego na świecie tamtych czasów.

X Close
historie
3
historie
3

Historie pasażerów

Ta sekcja opowiada poruszające historie niektórych pasażerów Titanica, od aktorów, polityków i ludzi z wyższych sfer, po emigrantów, którzy podróżowali na jego pokładzie do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu lepszego życia.

X Close
krolowa
4
krolowa
4

Królowa Oceanu

RMS Titanic był uważany za „Królową Oceanu”. Ta cecha wyróżnia statki, które – w czasach Titanica – były uważane za najlepsze w swojej klasie. Opisujemy tu inne statki nazywane w ten sposób w czasach Titanica.

X Close
stopka