Dacia 1300 model

Mustang Eleanor
Mustang Eleanor
Eleanor belka loga
eleanor wielkosc
Plany subskrybcji Mustang Eleanor
Plany subskrybcji Mustang Eleanor
historia Mustang Eleanor
historia Mustang Eleanor
1. Co otrzymam ramach swojego pakietu startowego?

W Twoim pakiecie startowym znajdą się dwa pierwsze zestawy części modelu, magazyn instruktażowy w języku angielskim, segregator oraz plakat jako prezenty. Całość za 3,99 € z darmową przesyłką. Nie przegap tej wyjątkowej oferty i zamów już dziś! 

2. Co będę otrzymywał w przesyłkach co miesiąc i jakie będą koszty?

Po tym jak otrzymasz swój zestaw startowy, co 3-4 tygodnie będziesz otrzymywać kolejne przesyłki. Każda (poza pierwszą) przesyłka będzie zawierała 4 zestawy części modelu oraz magazyn instruktażowy w języku angielskim, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować budowę swojego modelu.

Łączna cena przesyłki wraz z kosztami dostawy wyniesie 51,92 Euro.

Wraz z 12-stą oraz 23-cią przesyłką możesz otrzymać dodatkowy segregator na magazyny w cenie 8,99 €, będziesz mógł zdecydować o tym czy chcesz korzystać z tej oferty.

Zobacz wszystko
3. Kiedy otrzymam swoje zestawy?

Twój zestaw startowy będzie wysłany w ciągu 5 dni roboczych. Prosimy doliczyć 14 dni na dostawę od momentu wysyłki.

Kolejne przesyłki będą wysyłane regularnie co 3-4 tygodnie.

4. Jak długo zajmie skompletowanie kolekcji?

Na całą kolekcję złoży się 28 przesyłek, w których znajdzie się łącznie 110 zestawów. (2 zestawy w pierwszej przesyłce i 27 przesyłek po 4 zestawy).

5. Czym są wydania specjalne?

Dla naszych prenumeratorów przygotowaliśmy kilka wyjątkowych wydań specjalnych dostępnych tylko w ramach tej serii. O szczegółach oferty będziemy informować z wyprzedzeniem, aby dać klientom możliwość podjęcia decyzji czy chcą korzystać z tej oferty.

6. Jakie metody płatności są akceptowane?

Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi (Visa, Mastercard) oraz poprzez PayPal.

Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta, jeśli napotkacie Państwo problemy z opłaceniem prenumeraty. Kontakt do Działu Obsługi Klienta znajduje się w zakładce poniżej.

7. Na czym polega prenumerata przedpłacona?

Masz możliwość zapisania się na prenumeratę 3, 6-cio lub 12-stomiesięczną i opłacić ją z góry za wybrany okres zamiast standardowej prenumeraty opłacanej co miesiąc. Decydując się na prenumeratę przedpłaconą zyskujesz pewne dodatkowe przywileje oraz oszczędzasz konkretne kwoty w porównaniu z ofertą standardową.

Jako klient prenumeraty przedpłaconej (3, 6 lub 12 miesięcznej) otrzymasz 2 pierwsze przesyłki razem. Będą się w nich znajdować zestawy od i do 6.

Prenumerata przedpłacona NIE ODNAWIA się automatycznie. Instrukcję dotyczącą przedłużenia swojego planu prenumeraty otrzymasz e-mailem przed zakończeniem obecnego.

8. Jak mogę skontaktować się z Działem Obsługi Klienta?

Prosimy o kontakt na adres e-mailowy: [email protected] lub na nr telefonu +48 22 295 46 96.

Pomoc można również uzyskać wysyłając wiadomość prywatną przez fanpage Die-cast Eaglemoss: https://www.facebook.com/Die-Cast-Eaglemoss-101780428476533

Prosimy powołać się na swój numer prenumeraty podczas kontaktu z obsługą klienta.

9. Czy mogę wstrzymać prenumeratę kolekcji?

Prenumeratę można wstrzymać na wybrany czas, co pozwoli zachować przywileje prenumeratora po jej reaktywacji. W tej sprawie prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

10. Jak mogę zrezygnować z prenumeraty?

Rezygnacja z prenumeraty może nastąpić wskutek odstąpienia od umowy a klient, który zawarł umowę poprzez złożenie zamówienia na pierwszą przesyłkę może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Odstąpienia od umowy dokonuje się składając Wydawnictwu oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można złożyć na formularzu dostępnym tutaj, a następnie wysłać na adres: Eaglemoss Polska Sp. z o.o. ul. Broniewskiego 3 lok. 3.2b, 01-785 Warszawa lub skan mailowo do Biura Obsługi Klienta: [email protected] 

W trakcie trwania prenumeraty można z niej zrezygnować w dowolnej chwili informując o tym Wydawcę z 28-dniowym wyprzedzeniem. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta celem poinformowania Wydawcy o tej decyzji.

Hide
W przypadku pytań o kolekcję lub zasady jej prenumeraty prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta (wszystkie kanały komunikacji po polsku)
Zobacz nasze pozostałe kolekcje
Dacia 1300

Model Dacia w skali 1:8

Zbuduj samochód, który stał się legendą rumuńskiej motoryzacji! Piękny, efektowny model Dacia 1300 to precyzyjnie wykonana replika wyjątkowego samochodu.
Wykonany w całości z metalu, efektowny model Dacia 1300 to wyjątkowa gratka dla każdego miłośnika modelarstwa!

Copernicus

Model Układu Słonecznego Copernicus

Zbuduj precyzyjny model Układu Słonecznego, w którym ruch planet przedstawiony jest z astronomiczną dokładnością!
Ten niepowtarzalny model jest nie tylko wyjątkową ozdobą, ale również dokładnym przyrządem naukowym odzwierciedlającym ruch planet w czasie!

Model Star Trek

Model U.S.S. Enterprise NCC-1701-D

Zbuduj replikę statku Enterprise NCC-1701-D
Replika powstała na bazie modeli, które używane były podczas kręcenia zdjęć do serialu Star Trek. Wykonana z metalu ma aż 70 cm. długości. To wyjątkowy model dla każdego fana serii Star Trek!

wszystkie prawa zastrzezone
wszystkie prawa zastrzezone