Dacia 1300 model

Dacia banner glowny
Dacia banner glowny
boxy ze zdjeciami
boxy ze zdjeciami
Historia Dacii
Historia Dacii
bokiem do wymiarow
bokiem do wymiarow
czesci
czesci
prezenty
prezenty

W KAŻDEJ PRZESYŁCE - MAGAZYN

Magazyn składa się z instrukcji krok po kroku, jak prawidłowo złożyć samochód oraz działów, które tworzą kompletny przewodnik po Dacii 1300, opisujący rozwój tego modelu i jego specyfikację techniczną, a także historię firmy, która go zbudowała.

magazyn - okladka
1
magazyn - okladka
1

Magazyn

Dołączony magazyn zawiera nie tylko instrukcje, ale i informacje i historię marki oraz modelu.

X Close
magazyn - instrukcje
2
magazyn - instrukcje
2

Instrukcje

Szczegółowe instrukcje przeprowadzają krok po kroku przez proces budowy modelu. Zawierają również porady ekspertów, którzy stworzyli ten model.

X Close
magazyn_sekcje
3
magazyn_sekcje
3

Etapy budowy

Kolejne sekcje poświęcone są budowie poszczególnych elementów modelu. Krok po kroku budowane są fragmenty zawieszenia, silnika, karoserii, które w dalszych etapach montowane są w jedną całość. 

X Close
magazyn_historia
4
magazyn_historia
4

Historia marki

W magazynie opisana jest również historia marki - zarówno samego modelu, jak i współczesna. Dowiesz się tu więcej o tym jak powstał model 1300 oraz jak ewoluowały kolejne wersje tego legendarnego samochodu. 

X Close

Zasady realizacji prenumeraty

1.    Prenumeratę można zamówić poprzez opłacenie pierwszej przesyłki (zestawu startowego). Zamówienie z obowiązkiem zapłaty za pierwszą przesyłkę jest zamówieniem początkowym dla prenumeraty całej serii. 

2.    W pierwszej przesyłce otrzymasz magazyn instruktażowy nr 1, przewodnik po kolekcji, pierwszy zestaw części do budowy modelu oraz prezent – matę montażową. Koszt pierwszej przesyłki to 177,40 zł. Do przesyłki należy doliczyć 5,90 zł jako koszty dostawy. 

3.    Cała kolekcja będzie się składać z 20 przesyłek wysyłanych co miesiąc.  

4.    Na 10 dni przed planowanym terminem wysyłki każdej kolejnej paczki wyślemy do Ciebie e-mail z prośbą o jej opłacenie. Opłacone przesyłki wysyłamy w ciągu 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty.

5.    W drugiej przesyłce otrzymasz magazyn instruktażowy nr 2 wraz z kolejnym zestawem części do budowy modelu w cenie promocyjnej 184,50 zł. Do przesyłki należy doliczyć 5,90 zł jako koszty dostawy.

6.    Każda kolejna przesyłka będzie zawierała magazyn instruktażowy oraz zestaw części do budowy modelu a jej cena wyniesie 221,40 zł. Dodatkowo wraz z trzecią przesyłką otrzymasz prezent – zestaw narzędzi do montażu modelu, z piątą przesyłką otrzymasz pudełko na części a z przesyłką ósmą – plakietę dekoracyjną Rajd Dunaju. 

7.    Skompletowanie całej serii zajmie 1 rok i 8 miesięcy a łączny koszt wyniesie 4347,10 zł. 
Łączny koszt dostawy wszystkich przesyłek wyniesie 118 zł (20 przesyłek po 5,90 zł każda). 

8. Masz możliwość rezygnacji z prenumeraty w dowolnym momencie. Rezygnacja z prenumeraty może nastąpić wskutek odstąpienia od umowy a klient, który zawarł umowę poprzez złożenie zamówienia na pierwszą przesyłkę może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i uzyskać pełen zwrot poniesionych kosztów. Formularz odstąpienia od umowy znajduje się tutaj. Po tym terminie rezygnację można złożyć kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta, przed wysłaniem przez Wydawnictwo kolejnej przesyłki.

9.    Podmiot odpowiedzialny: Eaglemoss Ltd., Premier Place, 2 & A Half Devonshire Square, EC2M 4UJ, Londyn, Wielka Brytania nr Vat: GB 242 5983 47, zarejestrowana w Urzędzie Gospodarczym Wielkiej Brytanii (CompaniesHouse) pod numerem 02226335.
 

10.    Zwroty prosimy kierować do: Eaglemoss Polska Sp. z o.o. ul. Broniewskiego 3 lok. 3.2b, 01-785 Warszawa.

1. Gdzie i jak mogę dokonać zakupu modelu Dacia 1300?

Kolekcja dostępna jest wyłącznie w prenumeracie. Zamówienia można składać na stronie www.eaglemoss.pl a wysyłki będą realizowane co miesiąc za pośrednictwem wybranego operatora pocztowego.

2. Z czego składa się cała kolekcja?

Kolekcja podzielona jest na 20 przesyłek, z których każda zawiera magazyn instruktażowy oraz zestaw części do budowy modelu Dacia 1300.

Zobacz wszystko
3. Ile kosztuje prenumerata?

Łączny koszt modelu wyniesie 4347,10 zł. Łączny koszt dostawy wszystkich przesyłek wyniesie 118 zł (20 przesyłek po 5,90 zł każda).

4. Ile potrwa zebranie całej kolekcji Dacia 1300?

Zabranie całej kolekcji zajmie 20 miesięcy.

5. Kiedy otrzymam prezenty dołączone do prenumeraty?

Prezent nr 1. to mata montażowa, która będzie dołączona do pierwszej przesyłki. Wraz z trzecią przesyłką otrzymasz drugi prezent: zestaw narzędzi do budowy modelu. Do piątej przesyłki dołączony będzie prezent nr 3. – pudełko na śrubki i małe części. Wraz z ósmą przesyłką otrzymasz prezent nr 4. – plakietę dekoracyjną Rajd Dunaju.

6. W jaki sposób mogę dokonać płatności za przesyłki?

Wszystkie przesyłki będą mogły być opłacone przez internet za pomocą bankowości elektronicznej. Opłaty za pierwszą przesyłkę można dokonać przelewem przez internet przy potwierdzeniu zamówienia. Płatności za następne przesyłki prenumerator dokonuje po otrzymaniu e-maila z informacją od Wydawnictwa o przygotowaniu kolejnej paczki do wysyłki i prośbą o jej opłacenie.

7. Kiedy otrzymam pierwszą przesyłkę?

Standardowy czas oczekiwania na pierwszą przesyłkę wynosi 21 dni od momentu złożenia zamówienia.

8. Jak mogę zrezygnować z prenumeraty?

Rezygnacja z prenumeraty może nastąpić wskutek odstąpienia od umowy a klient, który zawarł umowę poprzez złożenie zamówienia na pierwszą przesyłkę może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Odstąpienia od umowy dokonuje się składając Wydawnictwu oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można złożyć na formularzu dostępnym tutaj, a następnie wysłać na adres: Eaglemoss Polska Sp. z o.o. ul. Broniewskiego 3 lok. 3.2b, 01-785 Warszawa lub skan mailowo do Biura Obsługi Klienta: [email protected] W przypadku nieopłacenia danej przesyłki zamówienie na jej realizację zostanie anulowane a prenumerata wstrzymana.

9. Czy mogę wstrzymać prenumeratę?

Istnieje możliwość wstrzymania prenumeraty w dowolnym momencie. W takim przypadku prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Aby wznowić prenumeratę po jej wstrzymaniu należy ponownie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

10. Moja przesyłka i prezenty zostały uszkodzone w transporcie. Co mogę zrobić?

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem: +48 22 295 46 96 lub pod adres email [email protected]. Wymienimy uszkodzone elementy na nasz koszt. 

Hide
W przypadku pytań o kolekcję lub zasady jej prenumeraty prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta
Zobacz nasze pozostałe kolekcje
Mustang Eleanor

Mustang Eleanor

Zbuduj unikalny model Mustang Eleanor z filmu 60 Sekund
Ten wyjątkowy model ma karoserię oraz elementy podwozia wykonane z metalu i szczegóły, dzięki którym wygląda zupełnie jak oryginał!

Model Star Trek

Model U.S.S. Enterprise NCC-1701-D

Zbuduj replikę statku Enterprise NCC-1701-D
Replika powstała na bazie modeli, które używane były podczas kręcenia zdjęć do serialu Star Trek. Wykonana z metalu ma aż 70 cm. długości. To wyjątkowy model dla każdego fana serii Star Trek!

Model Copernicus

Model Układu Słonecznego Copernicus

Zbuduj precyzyjny model Układu Słonecznego, w którym ruch planet przedstawiony jest z astronomiczną dokładnością!
Ten niepowtarzalny model jest nie tylko wyjątkową ozdobą, ale również dokładnym przyrządem naukowym odzwierciedlającym ruch planet w czasie!