Dacia 1300 model

Dacia banner glowny
Dacia banner glowny
boxy ze zdjeciami
boxy ze zdjeciami
Historia Dacii
Historia Dacii
bokiem do wymiarow
bokiem do wymiarow
czesci
czesci
prezenty
prezenty

W KAŻDEJ PRZESYŁCE - MAGAZYN

Magazyn składa się z instrukcji krok po kroku, jak prawidłowo złożyć samochód oraz działów, które tworzą kompletny przewodnik po Dacii 1300, opisujący rozwój tego modelu i jego specyfikację techniczną, a także historię firmy, która go zbudowała.

Zasady realizacji prenumeraty

1.    Prenumeratę można zamówić poprzez opłacenie pierwszej przesyłki (zestawu startowego). Zamówienie z obowiązkiem zapłaty za pierwszą przesyłkę jest zamówieniem początkowym dla prenumeraty całej serii. 

2.    W pierwszej przesyłce otrzymasz magazyn instruktażowy nr 1, przewodnik po kolekcji, pierwszy zestaw części do budowy modelu oraz prezent – matę montażową. Koszt pierwszej przesyłki to 177,40 zł. Do przesyłki należy doliczyć 5,90 zł jako koszty dostawy. 

3.    Cała kolekcja będzie się składać z 20 przesyłek wysyłanych co miesiąc.  

4.    Na 10 dni przed planowanym terminem wysyłki każdej kolejnej paczki wyślemy do Ciebie e-mail z prośbą o jej opłacenie. Opłacone przesyłki wysyłamy w ciągu 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty.

5.    W drugiej przesyłce otrzymasz magazyn instruktażowy nr 2 wraz z kolejnym zestawem części do budowy modelu w cenie promocyjnej 184,50 zł. Do przesyłki należy doliczyć 5,90 zł jako koszty dostawy.

6.    Każda kolejna przesyłka będzie zawierała magazyn instruktażowy oraz zestaw części do budowy modelu a jej cena wyniesie 221,40 zł. Dodatkowo wraz z trzecią przesyłką otrzymasz prezent – zestaw narzędzi do montażu modelu, z piątą przesyłką otrzymasz pudełko na części a z przesyłką ósmą – plakietę dekoracyjną Rajd Dunaju. 

7.    Skompletowanie całej serii zajmie 1 rok i 8 miesięcy a łączny koszt wyniesie 4347,10 zł. 
Łączny koszt dostawy wszystkich przesyłek wyniesie 118 zł (20 przesyłek po 5,90 zł każda). 

8.    Masz możliwość rezygnacji z prenumeraty w dowolnym momencie. Rezygnacja z prenumeraty może nastąpić wskutek odstąpienia od umowy a klient, który zawarł umowę poprzez złożenie zamówienia na pierwszą przesyłkę może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Po tym terminie rezygnacji można dokonać kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta, przed wysłaniem przez Wydawnictwo kolejnej przesyłki.

9.    Podmiot odpowiedzialny: Eaglemoss Ltd., Premier Place, 2 & A Half Devonshire Square, EC2M 4UJ, Londyn, Wielka Brytania nr Vat: GB 242 5983 47, zarejestrowana w Urzędzie Gospodarczym Wielkiej Brytanii (CompaniesHouse) pod numerem 02226335.
 

10.    Zwroty prosimy kierować do: Eaglemoss Polska Sp. z o.o. ul. Broniewskiego 3 lok. 3.2b, 01-785 Warszawa.