Die-Cast Club

Die Cast banner
Die Cast banner

Nowości w Eaglemoss!

Najnowsze modele samochodów w skali 1:8. Wypełnij formularz na dole strony jeśli chciałbyś, aby te modele pojawiły się w Polsce!

.

Dacia 1300

Dacia 1300 - legenda rumuńskiej motoryzacji

Dacia 1300 to powstała na licencji Renault rumuńska kopia Renault 12. Dziś, nie tylko w Rumunii, to auto kultowe, symbolizujące marzenia i aspiracje motoryzacyjne krajów zza żelaznej kurtyny.  Dynamiczny, jak na tamte czasy, silnik o pojemności 1,3 litra, funkcjonalne wnętrze i – przede wszystkim – atrakcyjna stylistyka spowodowały, że model był eksportowany do krajów na całym świecie. W tym do Polski.

Nasz model w skali 1:8, dostępny obecnie w Rumunii i na Węgrzech, wyposażony jest m.in. w funkcjonujące reflektory i tylne światła i opuszczane szyby boczne. Elementy silnika i wnętrza odtworzone są z najwyższą starannością. Ten klasyczny model pięknego samochodu w kolorze czerwonym znakomicie zaprezentuje się w salonie każdego miłośnika modelarstwa.

Kolekcja Dacia 1300 wystartowała w Polsce! Kliknij poniżej, aby przejść do strony ze szczegółami. 

Mustang Eleanor

Eleanor - Mustang z filmu "Gone in Sixty Seconds"

Nie ma drugiego takiego Mustanga jak Eleanor. Ta wyjątkowa replika powstała we współpracy z Denice Shakarian Halicki, żoną legendarnego H.B. Halicki, który napisał, wyreżyserował i zagrał w oryginalnym filmie z 1974 roku "Gone in Sixty Seconds", w którym po raz pierwszy zobaczyliśmy Eleanora.

To, co sprawia, że model jest tak ekscytujący, to fakt, że jest to pierwsza oficjalnie licencjonowana kompilacja w skali 1:8 najsłynniejszego Mustanga na świecie. Oznacza to, że oprócz radości z budowania, ten model ma stać się również prawdziwym przedmiotem kolekcjonerskim. 

Kolekcja Mustang Eleanor wystartowała w Polsce! Kliknij poniżej, aby przejść do strony ze szczegółami. 

marki logo
marki logo
Rally cars banner
Rally cars banner
Die Cast legal